Деякі обмеження проведення збору урожаю 2023 року

Дата: 07.07.2023 13:43

Відповідно до спільного наказу начальника Вінницької обласної військової адміністрації та командира тактичної групи "Вінниця", суб’єкти господарювання, які залучаються до польових робіт, під час переміщення автомобільними дорогами Вінницької області сільськогосподарської та іншої спеціальної техніки, зокрема комбайнів зобов’язані дотримуватись встановлених обмежень, що діють протягом комендантської години та забезпечити з обох сторін руху супровід техніки автомобілями прикриття з ввімкненими габаритними вогнями.

Суб’єкти господарювання, які здійснюють транспортування врожаю сільськогосподарських культур (зернові, зернобобові, соняшник, соя, ріпак) можуть здійснювати переміщення в установленому чинним законодавством порядку вантажних автомобілів і відповідних працівників автомобільними дорогами Вінницької області, зокрема протягом комендантської години.

Здійснювати цілодобове проведення польових робіт і переміщення сільськогосподарської техніки польовими шляхами субєкти господарювання можуть за погодженням з відповідними районними військовими адміністраціями.

З повним текстом наказу можна ознайомитись за посиланям.