30 липня – День працівників торгівлі

Дата: 30.07.2023 08:00

Шановні працівники торговельного обслуговування Томашпільської громади, ветерани галузі!
  Щиро вітаємо вас із професійним святом!
  Ваша професія вимагає великих зусиль і відданості обраній справі, адже послугами працівників торгівлі щодня користуються тисячі людей.
  В умовах воєнного стану ваш професійний хист, уміння реагувати на обставини і потреби, чуйно ставитися до кожного покупця лише сприяють стабільному функціонуванню галузі, безперебійному забезпеченню населення необхідними товарами.

Впевнені, що ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашої громади, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами.
  В день професійного свята бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя вам та вашим родинам, комерційного успіху, ділової ініціативи, стабільності, а всім нам - миру і Перемоги!
З повагою голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.