24 вересня – День вихователя і всіх дошкільних працівників

Дата: 24.09.2023 08:00

Шановні вихователі, працівники, ветерани закладів дошкільної освіти Томашпільської територіальної громади!
Щиро вітаємо вас із професійним святом! Професія вихователя вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Адже на ваші плечі покладене одне з найважливіших і найвідповідальніших завдань – виховання наймолодших громадян нашої держави. Бо сьогодні, у час війни, саме ви формуєте нові сучасні особистості, закладаючи у душі дітей усе те добре, від чого залежить завтрашній день України. Спільно з батьками та рідними дітей гідно тримаєте своєрідний фронт нашого спільного майбутнього, всебічно допомагаєте воїнам ЗСУ.

Яким виросте нове покоління українців, певною мірою залежить і від вас: ваших знань, уваги, чуйності, доброти й терпіння. Завдяки вам малята вчаться відрізняти добро і зло, відчувати, розуміти та любити світ, свою Батьківщину.
Безмежно дякуємо вам, шановні працівники дошкільної освіти, за вашу щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість і наполегливість. Ви завжди молоді душею, невгамовні й бадьорі, бо розумієте, що на вас щодня з доброю надією дивляться сотні щирих дитячих оченят.
Зичимо вам міцного здоров’я, мирного неба, непохитної віри у Перемогу, добра та натхнення. Та,найголовнішого, щоб посіяні вами зерна добра і милосердя дали дружні сходи в серцях і душах ваших вихованців!

З повагою голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.