Шановні мешканці Томашпільської територіальної громади!

Дата: 28.09.2023 15:23

Відповідно до постанови КМУ від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», при Томашпільськійселищній раді планується створення Раду з питань внутрішньо переміщених осіб. Склад Ради утворюється у кількості 18 осіб, з яких чисельність представників органу, при якому утворено Раду, становить шість осіб, внутрішньо переміщених осіб - дев’ять осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб - три особи.

Хто має бажання доєднатися до Ради, працювати на громадських засадах та брати активну участь у її діяльності – ласкаво просимо!
Стати членом Ради запрошують:
– внутрішньо переміщених осіб Томашпільської територіальної громади;
– громадські об’єднання, в статуті яких визначено, що їхня  діяльність спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проектів у межах Томашпільської територіальної громади.
Для цього вам необхідно з 28.09.2023 по 12.10.2023 за адресоюсмтТомашпіль, пл. Тараса Шевченка, б. 6 подати наступні документи особисто:
•    заяви у довільній формі;
•    документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
•    документа про освіту (за наявності);
•    мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
•    відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
•    довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи