Дата: 29.09.2023 14:36

На виконання ст. 10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» опубліковало у газеті «Події, факти, новини Вінничини» № 38 від 20.09.2023 р. повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для проммайданчика - Адміністративно- виробничий комплекс (АВЮ Філії «Томашпільський райавтодор (РАД)», що розташований за адресою: 24208, Вінницька обл., Тульчинський р-н, с. Яришівка, вул. Будівельників 26, та подає його в електронній формі для подальшого публічного розміщення з метою ознайомлення з громадськістю.

Строки подання зауважень та пропозицій: Протягом 30 календарних днів з дня публікації суб’єктом господарювання повідомлення про намір.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ