оголошено конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції

Дата: 03.10.2023 10:36

Відділення поліції №2 Тульчинського районного відділу поліції інформує про те, що по 07 жовтня 2023 року проводиться набір на службу в поліцію на вакантні посади в ГУНП у Вінницькій області для подальшого призначення в підрозділи поліції особливого призначення «Сафарі», «Цунамі», «Луганськ» в складі ДПОІІ ОШБ НПУ «Лють» чоловіків та жінок віком до 55 років.

Вимоги: громадянство України, вік від 18 років, середня або вища освіта, вільне володіння українською мовою, фізична підготовка, знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», високий рівень фізичної підготовки.

Для участі у конкурсі майбутнім кандидатам необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті nabir.np.gov.ua (заробітня плата від 18500 тис. грн.) Довідки за тел. (097)7653931, (067)430-52-67, (095)280-22-20 або за адресою: смт. Томашпіль, вул. Ігоря Гаврилюка, 51