Оголошено конкурсний набір кандидатів на службу в поліції

Дата: 11.10.2023 16:34

Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області оголошено конкурсний набір кандидатів на службу в поліції із зайняттям вакантних посад для подальшого призначення в підрозділи поліції особливого призначення "Сафарі", "Цунамі", "Луганськ" в складі Департаменту  поліції особливого призначення Об'єднана штурмова бригада НПУ "Лють".

Подання онлайн анкет та документів для участі у конкурсі триває до 18 жовтня 2023 року.
Для участі у конкурсі майбутнім кандидатам в першу чергу необхідно заповнити онлайн анкету, яка розміщена на інформаційному порталі відбору кадрів національної поліції України (https://nabir.np.gov.ua), де також можна отримати всю необхідну інформацію про оголошені вакансії, вимоги до кандидатів та етапи конкурсного відбору.
За роз’ясненнями з питань конкурсного відбору звертатися до управління кадрового забезпечення ГУНП у Вінницькій області за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 10, каб.111.
Телефон для довідок : (0432) 594-222, (067) 430-52-67, (073) 311-74-06, (095) 280-22-20.
або в сектор кадрового забезпечення відділення поліції 2 (смт Томашпіль) Тульчинського РВП ГУНП у Вінницькій області за адресою: смт. Томашпіль, вул. Ігоря Гаврилюка, 51.
Телефон для довідок: (097)765-39-31.