29 жовтня – День автомобіліста

Дата: 29.10.2023 08:00

Шановні автомобілісти та працівники дорожньо-транспортної галузі нашої громади!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!
Цей день об’єднує всіх, чиє життя пов’язане з дорогою: водіїв, працівників дільниць з ремонту та утримання доріг, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців. Словом усіх, від кого залежить комфорт та безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень, успішний розвиток галузей народного господарства.

Щиро дякуємо вам за нелегку щоденну працю, високий професіоналізм, любов і відданість своїй справі. За те, що при будь якій погоді, в будь-яку пору року, вдень та вночі забезпечуєте безперебійний ритм нашої громади та всієї країни.
Зичимо вам Божого захисту, міцного здоров’я, зеленого світла, безаварійного руху, надійної техніки, родинного затишку, невичерпної енергії, нових досягнень, яскравих емоцій і мирного неба. Нехай усі ваші дороги ведуть додому, до успіху і до нашої спільної Перемоги!
З повагою голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.