Великий інформаційний день для напрацювання спільних рішень для регіонального розвитку (24.11.2023, онлайн)

Дата: 20.11.2023 14:27

Інформуємо, що Департамент координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів спільно з Органом управління Програми Interreg Europe організовують 24 листопада 2023 року о 10:30 год. у форматі онлайн інформаційний день для органів державної влади, місцевого самоврядування, асоціацій та агенцій регіонального розвитку, природних парків, освітніх установ та інших неприбуткових організацій, які цікавляться спільними рішеннями для регіонального розвитку.

Програма Interreg Europe спрямована на досягнення таких цілей Політики Згуртованості:

• більш розумна Європа: інновації, конкурентоспроможність малого та середнього бізнесу, цифровізація;
  • більш зелена Європа: енергоефективність, зміна клімату, управління водними ресурсами, циркулярна економіка;
  • більш соціальна Європа: ринки праці, охорона здоров'я, культура та туризм, освіта;
  • об’єднана Європа: транспортні мережі, мобільність;
  • Європа ближча до громадян: розвиток міст та територій.

Організатори запрошують вхіх зацікавлених осіб взяти участь у заходізареєструватись за посиланням до 22 листопада 2023 року: https://tinyurl.com/3v8tv7x2