В Томашпільській громаді вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності та всіх полеглих захисників України

Дата: 21.11.2023 15:00

Сьогодні, 21 листопада 2023 року, Україна відзначає десяту річницю початку Революції Гідності. З цієї нагоди в Томашпільській громаді після Всеукраїнської хвилини мовчання відбулось покладання квітів та лампадок до пам’ятного знака «Борцям за Свободу і Незалежність України» та пам’ятної Дошки «Слава і пам’ять Томашпілля» в знак пам’яті й шани Героїв Небесної Сотні та всіх полеглих воїнів-захисників України, які віддали своє життя за свободу вибору, волю й незалежність нашої держави.

У заході взяли участь керівництво громади, керівники та працівники усіх структурних підрозділів селищної ради, громадськість. У своєму зверненні до присутніх голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський зазначив, що: «Революція гідності для нашого народу ще не закінчилась, вона нині продовжується у боротьбі з російським агресором. Але ми свято віримо у Збройні Сили України, у Перемогу наших мужніх, незламних воїнів, які з почуттям гідності, патріотизму захищають на Сході України її територіальну цілісність, відстоюючи ідеали свободи, гідності і демократії - найвищі цінності сучасного цивілізованого суспільства. Всі ми в неоплатному боргу перед загиблими Героями Небесної Сотні і перед кожним воїном-патріотом, які пролили свою кров за те, щоб ми жили у вільній, сильній, незламній Україні. Хай пам’ять про них об'єднає нас ще більше, додасть сили волі, мудрості і наснаги бути нероздільними, щоб відбудувати саме таку країну, якою вони хотіли її бачити».
Пам’ятаймо ціну нашої незалежності...
ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИМ ЗАХИСНИКАМ!