Відбулась позачергова 44 сесія селищної ради 8 скликання

Дата: 22.11.2023 11:31

Сьогодні, 22 листопада, голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський провів пленарне засідання позачергової  44 сесії селищної ради 8 скликання. В його роботі взяли участь  17 депутатів із 26 обраних, запрошені.
Перед початком засідання Валерій Федорович традиційно привітав із Днем народження листопадових депутатів-іменинників Ларису Лівіцьку, Сергія Гаврилюка, Олександра Дорося, Віктора Щербатюка.

В ході роботи депутати ухвалили звіт про виконання бюджету Томашпільської територіальної громади за 9 місяців 2023 року. Підтримали проект рішення про передачу міжбюджетних трансфертів до державного бюджету.
Одноголосно прийняли рішення про затвердження Програми «Сприяння діяльності Управління Державної казначейської служби України у Томашпільському районі Вінницької області при казначейському обслуговуванні бюджетних коштів на 2023 рік».
Внесли зміни до ряду рішень окремих позаминулих сесій: 33 сесії селищної ради 8 скликання від 22.12.2022 року № 2730 «Про затвердження Програми соціального захисту населення Томашпільської селищної ради на 2023 рік»; 13 сесії селищної ради 8 скликання від 10.09.2021 року № 1593 «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства на території Томашпільської селищної ради на 2021-2024 роки»; 33 сесії селищної ради 8 скликання від 22.12.2022 року № 2729 «Про  затвердження  Програми  відшкодування витрат з оплати телекомунікаційних послуг пільговій категорії громадян Томашпільської селищної ради на 2023 рік»;  33 сесії селищної ради 8 скликання від 22.12.2022 року № 2733 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Томашпільської селищної ради на 2023  рік»;  33 чергової сесії 8 скликання від 22.12.2022 року № 2735 «Про бюджет Томашпільської селищної територіальної громади на 2023 рік (02512000000)»; до Регламенту Томашпільської селищної ради, затвердженого рішенням 2 позачергової сесії 8 скликання 2 пленарне засідання № 213 від 28.01.2021 року зі змінами.
Підтримали проект рішення про безоплатну передачу комунального майна (мобільного лазне-прального комплексу) у власність військовій частині, де служать наші воїни-земляки.
Проголосували за надання дозволу на списання майна, що перебуває на балансі відділу освіти, культури, спорту і туризму.
Прийняли проект рішення про затвердження та регулювання тарифів на соціальні послуги КУ «Центр надання соціальних послуг».
Проголосували за ряд питань, що стосувалися об’єктів нерухомості та землеустрою:  включення об’єктів нерухомого майна до переліку першого типу, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі; змін цільового призначення земельних ділянок; нормативно-грошової оцінки земельних ділянок. Розглянули ряд заяв про надання дозволу на виготовлення проекту щодо відведення земельної ділянки у власність або передачу її в оренду; про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо поділу земельних ділянок; проведення інвентаризації земель тощо.
У розділі різне депутати обговорили питання про взяття на баланс Томашпільської громади доріг, які знаходяться в межах Гнатківського старостинського округу.
По завершенні пленарного засідання Валерій Федорович тепло подякував депутатам за плідну, конструктивну працю, побажав здоров’я, витримки, благополуччя, Божої допомоги у добрих справах.
Щиро дякуємо нашим захисникам за можливість мирно жити і працювати!