1 грудня – День працівників прокуратури

Дата: 01.12.2023 08:00

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!
Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Сьогодні перед вами стоять важливі завдання – бути на сторожі інтересів України та її народу, захищати демократичні права і свободи громадян, гарантованих Конституцією. Суспільство розраховує на вашу відповідальність, справедливість, професійність та принциповість.

Від вашої щоденної праці великою мірою залежить збереження й політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня.
Ваші високий професіоналізм та безкомпромісність помножені на досвід і знання, сприяють вирішенню важливих державних питань, забезпечують виконання вимог чинного законодавства України всіма правоохоронними структурами, державними установами, організаціями, юридичними особами та громадянами нашої держави.
Щиро бажаємо вам і надалі чесно працювати у плані захисту законності суспільства. Міцного здоров'я, щастя, злагоди в родинах, невичерпної енергії, мирного неба над головою, Божої милості та поваги від людей. Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону.
З повагою голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.