A A A K K K
для людей із порушенням зору
Томашпільська селищна територіальна громада
Вінницька область

Освітні проєкти "Empower" та "Promova"

Дата: 01.12.2023 16:13
Кількість переглядів: 79

Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки інформує про можливості національної програми з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні Future Perfect (далі – програма), яка створена з ініціативи Президента України. Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа.

Перші продукти — платформа Empower та платформа для вивчення мов Promova. Вебсторінка програми: https://osvita.diia.gov.ua/future-perfect.

Empower — це онлайн-платформа Кембриджського університету, доступна для всіх українських університетів. Її запуск став частиною пакету підтримки, яку надає Україні Кембридж від початку повномасштабного вторгнення росії. Empower — один з перших сервісів, представлених у межах національної мовної програми Future Perfect, що має на меті популяризувати англійську мову в Україні.

Платформа не призначена для самостійного вивчення мови — вона пропонує навчальні курси, які потребують викладача чи вчителя для опанування мови. Безоплатний доступ для українських університетів та мовних провайдерів відкритий незалежно від їхньої форми власності. Платформа містить навчальні курси Cambridge Empower від A1 до C1 — загальний курс англійської мови для дорослих та старших підлітків, що поєднує матеріали для роботи в класі та персоналізовану онлайн-практику. Для викладачів та вчителів Cambridge English Power пропонує гнучку методологію роботи в класі: вона акцентує на практичних навичках та потребує активного залучення студентів.

Приєднатися до платформи Empower можна так:

Якщо ви студент:

  • Перевірте, чи приєднаний ваш навчальний заклад до платформи, за посиланням.
  • Якщо заклад приєднаний, з’ясуйте, як підключитися до відповідної дисципліни з вивчення англійської мови (зазвичай це можна зробити на кафедрі іноземної мови).
  • Якщо заклад не приєднаний, розкажіть кафедрі чи адміністрації закладу про таку можливість.

Якщо ви викладач:

  • Дізнайтеся, чи приєднаний ваш навчальний заклад до платформи, за посиланням.
  • Якщо заклад приєднаний, ви можете почати використовувати платформу для викладання англійської мови як обов’язкового або вибіркового курсу.
  • Якщо заклад не приєднаний, розкажіть кафедрі чи адміністрації закладу про таку можливість для ініціювання процесу.

Для реєстрації на платформі заклад освіти має подати заявку на приєднання через форму.

Навчальні курси Cambridge Empower відрізняються від традиційних українських програм та підручників для вивчення англійської мови. Вони насамперед орієнтовані на формування продуктивних практичних навичок — письма та говоріння. Тому викладачам чи вчителям, які переходять на кембриджські курси, варто пройти підвищення кваліфікації, розраховане на викладання на базі навчальних матеріалів Cambridge. Зокрема, таке підвищення кваліфікації пропонують International House Kyiv або Grade.

«Коли український Уряд звернувся із запитом про підтримку вивчення англійської мови, Кембриджський університет почав розробляти платформу в межах пакету освітньої підтримки Help for Ukraine. Ми враховували потреби конкретних аудиторій та складні обставини, у яких зараз перебувають українці. У розробці дуже допомогли технічні навички академічних команд університету, а також знання й досвід колег з Cambridge University Press & Assessment. Спільними зусиллями вони за кілька місяців розробили платформу, на запуск якої за звичайних умов потрібні роки», — розповів професор, заступник ректора Кембриджського університету Камаль Мунір.

Навчаючись за допомогою English Cambridge Empower, студенти можуть самостійно відслідковувати свій прогрес у вивченні англійської. Для цього потрібно завантажити застосунок Quiz Your English, який базується на матеріалах курсу. Деталі — за посиланням.

Приєднання здійснюється в індивідуальному порядку після реєстрації за посиланням вище. Додаткова інформація щодо подальших дій для приєднання для платформи надійде представнику університету чи мовного провайдера на електронну пошту.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь