7 грудня – День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 08:00

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати, активісти громадських органзацій!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди всенародного свята – Дня місцевого самоврядування! Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт нашої територіальної громади.  Адже лише разом - ми громада, яка здатна зробити сучасним та комфортнішим життя нашої малої батьківщини.

Під час війни місцеве самоврядування в Україні стало муніципальним фронтом, який навіть в таких непростих умовах вирішує всі нагальні питання життєдіяльності громад, надає найнеобхідніші послуги людям, дбає про їх інтереси та добробут.
Дякую усім депутатам, членам виконавчого комітету, старостам, кожному працівнику органів місцевого самоврядування громади за те, що обрали цей непростий шлях. За те, що які б складні ситуації у нашій громаді не траплялись - ми завжди працюємо, як єдиний злагоджений механізм.
Особливі слова вдячності і шани висловлюю ветеранам служби органів місцевого самоврядування. Нехай ваш багатий досвід стане часточкою творчої роботи кожного із нас.
Міцного здоров’я вам, шановні колеги, Божої допомоги, витримки, оптимізму, єдності, благополуччя та нових звершень у вашій відповідальній роботі, успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні.
ПРАЦЮЙМО РАЗОМ – І УКРАЇНА ВИСТОЇТЬ! УКРАЇНА - ПЕРЕМОЖЕ!
З повагою голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський.