15 грудня – День працівників суду

Дата: 15.12.2023 08:00

Шановні судді, ветерани та працівники суду!
Щиро вітаємо вас із професійним святом.
Доброчесне, прозоре судочинство завжди було і є фундаментом суспільства і одним із визначальних факторів його довіри до державних інституцій. Переконані, що кожен із вас володіє не лише високим рівнем знань, а й має виняткові особисті якості – це честь, гідність та принциповість. Адже на вас покладена велика відповідальність за прийняття справедливих, неупереджених рішень в судових процесах. І саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання прав і свобод жителів нашої громади і надійний їх захист від беззаконня.

Щиро бажаємо усім служителям Феміди справедливо та кваліфіковано здійснювати правосуддя від імені України, керуючись принципом верховенства права та підкоряючись лише закону. Міцного вам здоров’я, родинного затишку, мирного неба, професійних успіхів і досягнень на благо народу й держави.
З повагою голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.