24 грудня – День працівників архівних установ

Дата: 24.12.2023 08:00

Шановні працівники та ветерани праці архівних установ громади!
Щиросердно вітаємо вас із професійним святом!
Архіви стоять на межі часів - минулого, сьогодення і майбутнього. Вони наповнені особливою атмосферою, в якій оживають значущі події й імена, присутня романтика пошуку, радість знахідок і відкриттів. Але це ще й колосальний інформаційний ресурс, який всебічно відображає національну історію. Тому будь-яке цивілізоване суспільство береже свої архіви, як зіницю ока.

Сердечно дякуємо вам,  шановні архіваріуси,  за ваш неоціненний внесок у збереження історії нашої країни, за дбайливе зберігання документації та високу відповідальність під час виконання своїх службових обов’язків.
Щиро бажаємо невичерпної енергії, успіхів у гарних справах і починаннях, міцного здоров’я та добробуту в родинах, мирного неба, добра та злагоди. Нехай ваша важлива праця завжди буде плідною та натхненною, дарує вам радість і задоволення.
З повагою голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.