ЗІ СВЯТОМ БОГОЯВЛЕННЯ!

Дата: 06.01.2024 00:05

Шановні віряни римо-католицької церкви та православні християни, які відзначають Хрещення Господнє за новоюліанським календарем!
Щиро вітаємо вас із завершальним великим святом різдвяно-новорічного циклу – Хрещенням Господнім - святим Богоявленням.
Це свято знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа у річці Йордан. Цього дня освячується вода у відкритих водоймах і вважається, що вона стає святою, благодатною і цілющою. Християни, традиційно вітаючи один одного, бажають здоров’я від цілющої йорданської водички.

Щиро бажаємо кожному міцного здоров’я, бадьорості, наснаги до звершення добрих справ для розвитку нашого славного Томашпілля та всієї України.
Нехай свята йорданська вода, благословенна самим Господом, зцілить кожного із нас, додасть сили і наснаги до щоденних добрих справ. Хай наша Україна та її народ звільниться від ворога та очиститься від зла, яке забрало у нас мир та спокій. Нехай Господь оберігає усіх Захисників і Захисниць України, які щодня роблять неймовірне у боротьбі за нашу незалежність, Перемогу, мир і спокій!
Щедрої усім долі та незламної віри у краще майбутнє!
Христос Хрещається!
З повагою селищний голова Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.