Дата: 01.01.2024 13:52

Відповідно до статей 2 та 78 Бюджетного кодексу України та пункту 5 наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2002 року № 57 «Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету» (зі змінами), наказу Міністерства фінансів України від 23.08.2012 року № 938 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» (зі змінами) та з метою удосконалення бюджетного процесу:
НАКАЗУЮ:

1.    Затвердити Порядок складання і виконання розпису бюджету Томашпільської селищної територіальної громади, що додається, з додатками № 1-15/18 до Порядку.
         2. В процесі складання і виконання розпису бюджету Томашпільської селищної територіальної громади використовувати форми кошторису, плану асигнувань (за винятком надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету, плану використання бюджетних коштів, помісячного плану використання бюджетних коштів, плану надання кредитів із загального фонду бюджету, плану спеціального фонду місцевого бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), зведеного плану надання кредитів із загального фонду бюджету, зведеного плану спеціального фонду місцевого бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), зведеного плану використання бюджетних коштів, зведеного помісячного плану використання бюджетних коштів, зведеного кошторису, зведеного плану асигнувань (за винятком надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету, зведення показників спеціального фонду кошторису, лімітної довідки про бюджетні асигнування та кредитування, а також штатного розпису, типового штатного розпису, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2002 № 57 «Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету» (зі змінами) та наказом Міністерства фінансів України від 23.08.2012 року № 938 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» (зі змінами).
         3. Бюджетному відділу фінансового управління Томашпільської селищної ради (Тичинській Н.Г.) довести цей наказ до відома головних розпорядників (розпорядників, одержувачів) бюджетних коштів Томашпільської селищної ради для застосування в роботі.
         4. Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування на офіційному сайті селищної ради.
       5. Наказ фінансового управління Томашпільської селищної ради від 25.09.2023 року № 25 «Про затвердження Порядку складання і виконання розпису бюджету Томашпільської селищної територіальної громади» вважати таким, що втратив чинність.
       6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник фінансового управління                                          Наталія ЩЕРБАТА