Оголошено конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції

Дата: 19.02.2024 14:42

Відділення поліції №2 Тульчинського районного відділу поліції інформує про те, що з 16 по 29 лютого 2024 року проводиться набір на службу в поліцію на вакантні посади в ГУНП у Вінницькій області (поліцейський СРПП, поліцейський БПОП) чоловіків та жінок віком до 55 років,

Вимоги: громадянство України, вік від 18 років, середня або вища освіта, вільне володіння українською мовою, фізична підготовка, знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції».

Для участі у конкурсі майбутнім кандидатам необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті nabir.np.gov.ua.  Довідки за тел. (097)7653931, (067)430-52-67, (095)280-22-20 або за адресою: смт. Томашпіль, вул. Ігоря Гаврилюка, 51.