Камʼянець-Подільський державний інститут запрошує на навчання

Дата: 26.02.2024 08:37

Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Камʼянець-Подільський державний інститут» запрошує на навчання абітурієнтів
НРЗВО «Камʼянець-Подільський державний інститут» є закладом вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем магістр за спеціальностями: Історія та археологія, Економіка (ОПП «Економіка та соціальна психологія», «Економіка і психологія») Публічне управління та адміністрування); бакалавр за спеціальностями: Економіка (ОПП «Економічна кібернетика»), Соціальна робота (ОПП «Соціальний Захист та реабілітація», ОПП 232 «Соціальне забезпечення»), Цифрові технології, Психологія (ОПП «Пенхологія», «Реабілітаційна психологія»), Облік і оподаткування, Фінанси, банківська справа та страхування та фондовий ринок.

Відокремлений структурний підрозділ Камʼянець-Подільський фаховий коледж НРЗВО КПДІ готує фахових молодших бакалаврів за спеціальностями: Економіка, Облік і оподаткування, Соціальна робота, Цифрові технології, Фізична культура та спорт, Психологія та кваліфікований робітник за спеціальністю: Соціальний робітник.

В закладі створене безбар’єрне середовище для осіб з особливими освітніми потребами, в тому числі для осіб з категорії мало мобільної групи населення, надаються реабілітаційні послуги.

Заклад запрошує всіх бажаючих навчатись на денній та заочній формі здобуття освіти на державнй та контратній основі.

на зображенні розміщено емблема навчального закладу,  фотографії з навчального процесу, інформація про спеціальності та контакти