Крижопільський виправний центр №113 надає послуги

Дата: 26.02.2024 11:47

Відповідно до письмового звернення №464 від 22.02.2024 року начальника державної установи «Крижопільського виправного центру (№ 113)» (далі - установа), доводимо до відома керівників підприємств, установ та фізичних осіб-підприємців, що установа  надає послуги по розпилюванню деревини, виконує замовлення на виготовлення столярних виробів з дерева для дитячих майданчиків, парків відпочинку та присадибних ділянок, а також приймає замовлення на виготовлення  ящикотари, піддонів, виробів для бджільництва (вуликів, рамок) та  рубки дров.

За інформацією про надання  даних послуг просимо звертатись за адресою: вул. Благовіщенська, 106, с. Городківка Тульчинського району Вінницької області,  установа  «Крижопільський виправний центр (113)», тел. 096 703 77 14.

""