29 лютого відбудеться онлайн-тренінг "Підтримка аграрного та сільського розвитку у 2024 році: перспективи та можливості для малого агробізнесу"

Дата: 27.02.2024 14:43

Департамент агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації повідомляє, що 29 лютого 2024 року відбудеться в режимі онлайн навчально-інформаційний захід: "Підтримка аграрного та сільського розвитку у 2024 році: перспективи та можливостідля малого агробізнесу". Початок заходуо 10.00 год.

Захід організований в рамках реалізації Проекту Європейського Союзу "Інституційна та політична реформа дрібномасштабногосільського господарства в Україні (IPRSA)" у співпраці з іншими проектами та програмами міжнародної технічної допомоги та за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Для участі в заході необхідно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/dXZHhdN99FZQ9ZQN7.

Реєстрація на захід триватиме до 17-00 год. 28.02.2024.

9.30-10.00

Реєстрація учасників/приєднання до ZOOM

Команда IPRSA

10.00-10.10

Вітальне слово та інформація про проект ЄС IPRSA

Річард Розвадовскі

10.10-10.30

Підтримка фермерських господарств та іншихвиробників сільськогосподарської продукції

Кіріна Ірина Григорівна

10.30-10.50

Фонд часткового гарантування кредитів в сільськомугосподарстві як новийінструмент підтримки ММСБ всільському господарстві

Приходько Олег

Володимирович

10.50-11.10

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%»

АхіджановБагратРафікович

11.10-11.30

Грантова підтримка для створення або розвиткусадівництва, ягідництва тавиноградарства та длястворення або розвитку тепличного господарства.

Гвоздь Сергій Васильович

11.30-11.50

Державна підтримка сільськогосподарських

товаровиробників, які використовують меліорованіземлі, та організацій водокористувачів