Громадське  обговорення  щодо перейменування вулиці Іванівська  с. Комаргород  Тульчинського району на вулицю  Сергія Бойка

Дата: 29.02.2024 13:43

Враховуючи  результати опитування серед жителів вулиці Іванівська в с. Комаргород та враховуючи звернення матері загиблого військовослужбовця Борденюк Оксани Володимирівни, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування»,   Томашпільська селищна рада  інформує про початок проведення громадського  обговорення  щодо перейменування вулиці Іванівська  с. Комаргород  Тульчинського району на вулицю  Сергія Бойка.
Бойко Сергій Миколайович,  молодший лейтенант поліції, інспектор взводу №2 роти №1 батальйону № 1 полку управління поліції особливого призначення № 2 (штормовий полк «Цунамі» Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють», народився 12.10.1996 року в селі Комаргород  Томашпільського району Вінницької області. Загинув 06.10.2023 року в боях за Незалежність і Суверенітет України в населеному пункті Курдюмівка Бахмутського району Донецької області. Похований на сільському кладовищі в селі Комаргород Тульчинського району Вінницької області.
Пропозиції,  зауваження подаються  в письмовій формі, на електронну адресу   протягом  2-х місяців з дня оприлюднення даного оголошення. Анонімні пропозиції не розглядаються.
 Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій  завідувач сектором містобудування та архітектури Томашпільської селищної ради Луцишин Валерій Іванович, телефон 0982285402.
Громадські обговорення відбудуться 2 травня 2024 року об 14-00год в приміщенні Комаргородського сільського  будинку  культури за адресою: с. Комаргород Тульчинського району Вінницької області,   вулиця Соборна 42.