Оголошується набір на службу в поліцію

Дата: 08.03.2024 10:03

Відділення поліції Nº2 Тульчинського районного відділу поліції інформує про те, що проводиться набір на службу в поліцію на вакантні посади в ГУНП у Вінницькій області для подальшого призначення в підрозділи поліції особливого призначення «Сафарі», «Цунамі», «Луганськ» в складі ДПОП ОШБ НПУ «Лють» чоловіків та жінок віком до 55 років. Вимоги: громадянство України, вік від 18 років, середня або вища освіта, вільне володіння українською мовою, фізична підготовка, знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», високий рівень фізичної підготовки.

Для участі у конкурсі майбутнім кандидатам необхідно звернутись за тел.(097)7653931, (067)430-52-67, (095)280-22-20 або за адресою: селище Томашпіль, вул. Ігоря Гаврилюка, 51.

""