Подати декларацію держслужбовця швидко та зручно: підтвердьте належність до сім’ї декларанта в Дії

Дата: 12.03.2024 10:18

Полегшуємо подання декларації публічного службовця до Національного агентства запобігання корупції (НАЗК). Тепер не потрібно просити членів сім’ї шукати документи та стояти в чергах, щоб отримати довідки для заповнення декларації. Надсилайте запит у Дію та отримуйте інформацію за кілька кліків.

Як скористатися сервісом❓
Користувач з порталу НАЗК надсилає запит члену сім’ї в Дію

👉🏻 член сім’ї підтверджує запит у застосунку

👉🏻 НАЗК збирає інформацію з реєстрів про такого члена сім’ї, його активи й доходи з державних реєстрів та передає її в особистий кабінет декларанта в Реєстрі декларацій у Дані для декларації.

Цифровізуємо, щоб бігали дані, а не люди 🙌🏻

Послуга реалізується Міністерством цифрової трансформації України разом з Національним агентством запобігання корупції за підтримки проєкту USAID / UK aid Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа.