Попередження про проведення кампанії з пероральної імунізації проти сказу диких м’ясоїдних тварин

Дата: 26.04.2024 13:27

Тульчинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області повідомляє, що з метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних хвороб тварин у Вінницькій області на 2024 рік, Фото без описупогодженого рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 13.03.2024 за №1, та на виконання протоколу №2 Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вінницькій обласній військовій адміністрації з 7 травня по 1 червня 2024 року планується проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2024 році з урахуванням Закону України від 24.02.2022 № 2102-ІХ Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні». Під час кампанії буде оброблена площа 9770,37 км2. При цьому будуть застосовуватись спеціальні приманки із антирабічною вакциною для диких м’ясоїдних, яка безпечна для людей та інших тварин. Заплановано розповсюдити 244 тис.доз приманок.