Вітання з Новим роком

Дата: 01.01.2016 19:24

Дорогі томашпільчани, гості нашого селища!

Від усього серця вітаю Вас із найочікуванішим, найяскравішим святом – Новим 2016 роком! Це усіма нами з дитинства улюблене й радісне свято, наповнене світлом спільної радості, веселощів, очікування дива й казки, душевного тепла и надії.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2015-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений важливими подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями, сповнений тривог і переживань. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться.  Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші найзаповітніші надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

З Новим роком!

Селищний голова Томашполя                                         Валерій Немировський