Новини Томашпільської селищної ради

Дата: від до Скинути

43 млн грн – на дрони та військове обладнання: обласна Рада ухвалила оновлену програму «Безпечні стійкі громади»

На черговій 47 сесіїобласної Ради депутати розглянули питання «Про внесення змін та доповнень до обласних програм», а саме– до Цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2022-2026 роки; Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки та Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області «Успішні сильні громади» на 2018-2025 роки.

10:10 16.01.2024

Технічне обслуговування газових мереж багатоквартирного будинку: що нового і чому це важливо?

Як давно хтось піклувався про внутрішньобудинкову систему газопостачання Вашої багатоповерхівки? Вінницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ» дає відповіді на ключові питання щодо так званої«третьої платіжки за газ». Задля безпеки газопостачання та готовності газових мереж багатоквартирного будинку до надання послуг з розподілу та постачання природного газу співвласники будинку або уповноважена ними особа мають укласти договір на технічне обслуговування таких мереж з оператором газорозподільної системи або іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.ТО внутрішньобудинкових систем газопостачання здійснюється за рахунок співвласників.

09:50 16.01.2024

Воїн-земляк із Великої Русави Олександр Мудрик отримав «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ

Сержанта прикордонних військ України, нашого воїна-земляка, жителя села Велика Русава Олександра Мудрика за проявлену особисту мужність, стійкість, рішучість і успішне виконання бойових завдань згідно наказу Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного від 17 грудня 2023 р. відзначено почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» а також йому вручено нагрудний знак «За мужність в охороні державного кордону» від Адміністрації Державної прикордонної служби України.

16:44 15.01.2024

З роси й води Вам, шановний ювіляре!

Сьогодні 90-й, ювілейний січень завітав у долю жителя нашої громади - людини мудрої, добродушної і совісної, томашпільчанина Василя Омеляновича Жовтана. Привітати іменинника від імені голови Томашпільської селищної ради Валерія Немировського та жителів громади завітали головний спеціаліст відділу освіти, спорту, культури і туризму Інна Карпин та спеціаліст інформаційно-комп’ютерного забезпечення селищної ради Валерій Дружинін. Вони побажали ювіляру здоров’я, натхнення, благополуччя, мирного неба, й від селищної ради подарували цінний подарунок та квіти.

15:45 12.01.2024

У Томашполі підняли Олімпійський прапор на підтримку національної збірної України

Сьогодні, 12 січня, на центральній площі Томашполя після Всеукраїнської хвилини мовчання відбулось урочисте підняття Олімпійського прапора з нагоди участі команди України у IV зимових юнацьких Олімпійських іграх 2024 року у місті Канвондо (Республіка Корея).

10:13 12.01.2024

Аналіз виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 2023 рік

Станом на 1 січня 2024 року до загального фонду бюджету Томашпільської селищної територіальної громади надійшло 142 595 673 грн. власних доходів (без урахування міжбюджетних трансфертів), що становить 103,7 % виконання до уточненого плану на рік в сумі 137 484 384 грн. В порівнянні з 2022 роком надходження доходів загального фонду бюджету збільшились на 16 220 613 грн., або на 12,8 %.

08:31 10.01.2024

З 90-річним ювілеєм привітали жителя Томашпільської громади

Разом зі сніговою віхолою та тріскучим січневим морозцем завітав у долю жителя нашої громади, антонівчанина Василя Григоровича Тимини, поважний 90-й ювілейний день народження. Привітати іменинника від імені голови Томашпільської селищної ради та усіх жителів громади завітала головний спеціаліст відділу освіти, спорту, культури і туризму Інна Карпин. Вона побажала ювіляру здоров’я, благополуччя, мирного неба, вручила від селищної ради цінний подарунок і квіти.

14:00 09.01.2024

Гранти на навчання від Scholarship

Запрошуємо студентів та абітурієнтів Вінницької області Тульчинського району взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

16:21 08.01.2024

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дорогі жителі та гості Томашпільської громади! Шановні віряни православної церкви, які зустрічають святе Різдво 7 січня! Щиро вітаємо вас зі світлим родинним святом – Різдвом Христовим! Нині благодатною радістю сповнюються усі людські серця, бо кожен вірить і знає, що народження Спасителя обов’язково знаменує перемогу світла над темрявою, зміцнює надію в торжество добра і справедливості.

00:01 07.01.2024