Новини Томашпільської селищної ради

Із Новим 2024 роком!

Шановні жителі та гості Томашпільської громади! Сердечно вітаємо вас із Новим 2024 роком! Рік, що минув, уже залишив по собі помітну віху в історії України. Так, це був ще один непростий рік - рік великих викликів, складних випробувань і болючих втрат. Та вони лише загартували нас, зміцнили силу нашого нескореного духу та витривалості. А ще він наділив нас новим досвідом, згуртував і дав можливість створити всі умови для подальшого життя та розвитку. А труднощі, які нам довелося пережити, довели, що спільна праця здатна подолати будь-які перешкоди і негаразди.

00:02 01.01.2024

Українці! Земляки! Друзі! Вітаю з Новим – 2024 – роком!

Хай здійсниться наше спільне, наше головне бажання, і це - Перемога! Хай об`єднаються наші родини, розкидані війною, додому прийдуть наші захисники та захисниці, і в домівках стане тепло та затишно.Хай не здригаються від звуків сирен, а радіють яскравим салютам наші діти. Свободи та миру зичу кожному українцю та українці! Ми навчилися підтримувати одне одного, ми вміємо бути згуртованими, ми знаємо, що вся Україна – єдина родина! Хай так буде завжди! Здолаємо ворога! Відбудуємо країну! Будемо щасливими!

00:00 01.01.2024

Громада попрощалась із загиблим на війні 47-річним воїном-земляком

Сьогодні, 30 грудня, у нашій громаді - скорботний день. Несправедлива загарбницька, кривава війна забрала життя 47-річного воїна-земляка, уродженця села Комаргород, жителя села Вила Валерія Васильовича Мельника. Невимовний біль і туга переповнюють кожного, адже у небуття іде молодий чоловік, якому б ще жити й жити, втішатися мирною працею на рідній землі, мріяти, будувати плани на щасливе майбутнє, кохати, ростити синочка... Та невблаганна смерть навіки перекреслила усі життєві плани, осиротила ще одну українську родину, залишивши по собі лише біль та незагойну рану у зболених серцях найрідніших людей.

15:54 30.12.2023

Безкоштовний онлайн-курс «Єдина УкраЇна: становлення національноЇ ідентичності»

Фонд Східна Європа у співпраці з Міністерством молоді та спорту України розробили курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності». Він абсолютно безкоштовний і уже доступний на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! Ведучою курсу стала Марічка Падалко, а експертами й експертками – науковці й науковиці Українського інституту національної пам’яті та Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

15:06 29.12.2023

Цьогоріч за працевлаштування ВПО отримали компенсацію 186  роботодавців Вінниччини

Цьогоріч за працевлаштування ВПО отримали компенсацію 186 роботодавців Вінниччини

З березня 2022 року діє програма з надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Вона надається щомісяця за кожну працевлаштовану особу. Загальна тривалість надання такої компенсації не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування ВПО на умовах, передбачених законодавством.

14:30 29.12.2023

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Продукція борошномельно-круп'яної промисловості

Обгрунтуваннятехнічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваноївартості предмета закупівлі

14:18 27.12.2023

З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні пройшов 2-й етап національного Тижня безпеки дорожнього руху

У рамках реалізації заходів II Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні пройшов 2-й етап національного Тижня безпеки дорожнього руху.

14:06 27.12.2023