Новини Томашпільської селищної ради

АКТУАЛЬНО ДЛЯ ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

У зв’язку з встановленням в лютому 2021 року газопостачальними підприємствами нової ціни на природний газ, спожитий населенням у січні 2021 року, проведено масовий перерахунок нарахованих житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг за січень під час нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2021 року .

10:54 01.03.2021

До уваги мешканців громади

Розпочато прийом документів на нарахування житлової субсидії на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу. Мешканці громади можуть подати необхідні документи до ЦНАПу та старостинських округів за місцем проживання.  Ціна 1т. твердого палива в 2021р. складає 2947,24грн., 1 балона скрапленого газу – 294,72 грн.

10:50 01.03.2021

4-та позачергова сесія: організаційні рішення прийнято

У зв’язку з необхідністю негайного прийняття рішень розпорядженням селищного голови № 69 26 лютого скликано 4 позачергову сесію селищної ради 8 скликання. На порядку денному було  4 питання, які стосувалися організаційних моментів, оскільки після об’єднання громад ще триває процес реорганізації районних закладів.  В роботі 4 позачергової сесії взяли участь 17 депутатів з 26, а також запрошені перший заступник селищного голови Віталій Годний, начальник відділу юридичного та кадрового забезпечення Андрій Щербатий. Головував на сесії селищний голова Валерій Немировський.

11:29 26.02.2021

Про скликання 4-ї сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання

Відповідно до розпорядження селищного голови від 25 лютого 2021 року №69 "Про скликання 4 позачергової сесії Томашпільської селищної ради" 26 лютого 2021 року відбудеться засідання 4 сесії селищної ради в залі засідань селищної ради за адресою площа Тараса Шевченка 4. Початок о 9 год.

16:02 25.02.2021

Сергій Борзов: Знайомтесь, перша вакцинована вінничанка - лікарка Людмила Бойко

14:38 - час першої вакцинації на Вінниччині,- констатує сьогодні на своїй сторінці у мережі Фейсбук голова облдержадміністрації Сергій Борзов. «Сьогодні ж сама Людмила Миколаївна вакцинуватиме інших - вона із мобільної бригади - однієї із 20. Її бригада – жіноча, а про вакцину сімейна лікарка Людмила Бойко розповідає сама»,- зазначив очільник області.

09:34 25.02.2021

Про стан законності на території обслуговування Томашпільського відділу Могилів-Подільської місцевої прокуратури в 2020 році

15:46 24.02.2021

Відбулася 3 позачергова сесія селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови № 45  позачергова 3-тя   сесія селищної ради 8 скликання відбулася 23 лютого 2021 р. В ній взяли участь 21депутат із 26 обраних та запрошені. Селищний голова Валерій Немировський представив депутатам новопризначеного голову Тульчинської райдержадміністрації Олександра Гаврилюка. Він перед початком сесії коротко поінформував  про економічну  та соціальну ситуацію в районі, який на теперішній час налічує 160 тис. населення, накреслив найближчі завдання, над вирішенням яких працюватиме керівництво району.  Про нові перспективи розвитку Томашпільської громади, зокрема про долю Антонівського молокозаводу,  раківських очисних споруд,  повідомив присутніх і селищний голова.

11:10 24.02.2021