Новини Томашпільської селищної ради

ОСТАННІЙ ДЗВІНОК!

Це свято радісне і хвилююче водночас, адже наші випускники ставлять крапку у багаторічному шкільному марафоні. Попереду у них ще море тривоги – іспити і доросле майбутнє. Теплі побажання лунали цього дня на адресу одинадцятикласників і від директора гімназії, і від вчителів, учнів та їх батьків.

12:47 25.05.2018

СПОРТИВНІ НОВИНИ

18.05.2018 року в смт. Томашполі на селищному стадіоні «Колос» відбулися фінальні змагання чемпіонату ВТО ВФСТ «Колос» з футболу  «Золотий колосок 2018» серед юнаків 2004-2005р.н., що проживають в сільській місцевості.

08:12 24.05.2018

Відзначили День Європи

З нагоди відзначення Дня Європи в Україні в Томашполі пройшов урочистий захід. Учні Томашпільської школи зі стягами України та Європейського Союзу пройшли колоною до центральної площі, де на них чекало керівництво Томашпільської селищної ради та громадськість селища.

14:26 18.05.2018

ДЕНЬ ЄВРОПИ

День Європи в Україні відзначається у третю суботу травня.У день Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.До Дня Європи в Будинку дитячої творчості  була проведена пізнавальна подорож « Відкриваємо Европу».

08:24 18.05.2018

16 травня до Томашпільського селищного будинку культури в рамках ХVI Міжнародного фестивалю ім. П.І. Чайковського та  баронеси Н.Ф. фон Мекк, завітав квартет дерев яних духових інструментів «Гальярда» та солістка Вінницької філармонії Н.Лановенко

16 травня до Томашпільського селищного будинку культури в рамках ХVI Міжнародного фестивалю ім. П.І. Чайковського та  баронеси Н.Ф. фон Мекк, завітав квартет дерев яних духових інструментів «Гальярда» та солістка Вінницької філармонії Наталія Лановенко (сопрано).

15:30 16.05.2018

Перший обласний фестиваль автентичної культури «Гаївки-фест»

В суботу 12 травня зразковий фольклорно-етнографічний ансамбль «Вербиченька» селищного Будинку дитячої творчості (керівник Синиця Л.В.), акомпаніатор Віцьков В.А. побували в м.Вінниця  на першому обласному фестивалі автентичної культури «Гаївки-фест», де представляли віночок українських веснянок та звичайну українську народну пісню «Через сад-виноград».

10:42 16.05.2018

Участь  в XII-му  Всеукраїнському  конкурсі молодих виконавців української народної музики «З народного джерела»

Зразковий фольклорно-етнографічний ансамбль «Вербиченька»( керівник Синиця Л.В.) селищного Будинку дитячої творчості (частина дітей згідно з вимогами конкурсу)та його солісти Мартинюк Марина, Мордан Еліна, Зенян Анастасія мали за честь брати участь  в XII-му  Всеукраїнському  конкурсі молодих виконавців української народної музики «З народного джерела», (Інститут мистецтв, м.Рівне),  де достойно представили кращі зразки автентичної пісенної спадщини нашого регіону с. Стіни Томашпільського району та українські народні пісні.

10:37 16.05.2018