Новини Томашпільської селищної ради

Дата: від до Скинути

Попередження Держпраці!!! Родич допомагає в магазині чи кафе? Оформіть трудові відносини!

Відповідно до ч. 3 ст. 24 КЗпП працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням. Окрім того, працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою.

10:54 05.05.2018

Урочисте відкриття обласного турніру з рукопашною бою серед  юнаків та дівчат.

21 квітня у  спортивному залі Томашпільського  СДЮСШ  відбулося урочисте відкриття обласного турніру з рукопашною бою серед  юнаків та дівчат. В змаганнях, організованих обласною федерацією з рукопашного бою, взяли участь вісім команд області, а саме:

09:08 04.05.2018

Томашпільчани представляли Вінницьку область у складі збірної України на Чемпіонаті Європи

З 25 по 30 квітня вихованці  відділення рукопашного бою «Альтаїр» Томашпільської СДЮСШ представляли Вінницьку область у складі збірної України на чемпіонаті Європи серед  юнаків та кубку Європи серед дорослих з рукопашного бою (версія IBF) в м. Бірун (Польща).

16:52 02.05.2018

Результативний квітень

28 квітня  вихованці ансамблів танцю «ШАРМ» та «ІМПУЛЬС»  селищного Будинку дитячої творчості взяли участь у ХХVІ Міжнародному дитячо - естрадному конкурсі «Музична парасолька»,  представивши  компетентним членам журі по два хореографічних номери від колективу: «ШАРМ» - танці «По барабану» та «Зарядка» , а «Імпульс» -  танці «Не твоя війна», «Вуличні танці» .  За рішенням журі  колективи  зайняли  ІІІ місце та нагороджені дипломами  і кубками.

16:34 02.05.2018

ЗУСТРІЧ ТОМАШПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З КЕРІВНИКАМИ УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ЗАКЛАДІВ ТОМАШПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОБ' ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

2 травня 2018 року у кабінеті селищного голови відбулась апаратна нарада, яку провів селищний голова Валерій Немировський і в якій взяли участь керівники установ, організацій та закладів Томашпільської селищної об'єднаної територіальної громади, кожен з них проаналізував стан справ у галузі, за яку відповідає, та накреслив план заходів на наступний місяць.

14:12 02.05.2018

Аналіз виконання бюджету Томашпільської ОТГ за 3 місяці 2018 року

Станом на 1 квітня 2018 року до бюджету об`єднаної територіальної громади надійшло 9 405 078 грн. доходів (без урахування міжбюджетних трансфертів), що становить 144 % виконання до уточненого плану на 3 місяці в сумі 6 532 861 грн. та 21,6 % виконання до уточненого плану на рік в сумі 43 490 014 грн.

13:58 02.05.2018

Щасливе життя у вихорі  танцю!

Всі любителі хореографії можуть відзначати Міжнародний день танцю 29 квітня. З 1982 року це свято щорічно об'єднує всіх людей світу, які не тямлять своє життя без танцю, присвячене усім танцювальним стилям. Його проведення ініціювала Міжнародна рада танцю, в день народження французького балетмейстера Жана-Жоржа Новерра, який увійшов в історію як «батько сучасного балету».

11:08 27.04.2018

ВДЯЧНІ ТОМАШПІЛЬЧАНИ ТИМ, ХТО ВРЯТУВАВ СВІТ!

Сьогодні минає тридцять другий рік від тієї весняної ночі, коли відбулася страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції. «Мирний атом» за лічені секунди кардинально змінив перебіг людського буття, здолав державні кордони, перетворив частину чудового українського Полісся на зону відчуження, що на довгі роки стала ізольованою від навколишнього світу.

15:28 26.04.2018