Новини Томашпільської селищної ради

Дата: від до Скинути

В Україні періодично трапляються випадки придбання засобів захисту рослин невідомого походження або які мають ознаки фальсифікату. Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області закликає громадян із обережністю відноситись до придбання засобів захисту рослин, в т.ч. й з метою їх використання на присадибних ділянках.     Вимоги до торгівлі засобами захисту рослин викладено у розділі ІІІ Закону України «Про пестициди і агрохімікати», Правилах роздрібної торгівлі непродовольчими товарами та інших нормативних документах. Щоб уберегтися від неякісного товару просимо звертати увагу на наступні ознаки:

10:57 11.04.2024

Щодо оцінки впливу на довкілля

29.03.2024 відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (далі - Закон) АТ «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля шляхом розміщення в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля (далі - Повідомлення), стосовно планованої діяльності з спорудження енергоблоків № 5 і № 6 на майданчику Хмельницької АЕС із застосуванням технічних характеристик реакторної установки типу АР1000 компанії Westinghouse Electric Company з метою подальшої експлуатації та вироблення електроенергії (реєстраційний номер справи - 5333).

15:47 10.04.2024

Аналіз виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 3 місяці 2024 року

За 3 місяці 2024 року до загального фонду бюджету Томашпільської селищної територіальної громади надійшло 32 266 327 грн. доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів), що становить 101,9 % виконання до уточненого плану на 3 місяці в сумі 31 678 549 грн. та 20,2 % виконання до уточненого плану на рік в сумі 160 103 774 грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження доходів загального фонду бюджету збільшились на 7 148 811 грн., або на 28,5 %, а у співставних умовах (зарахування з 1 жовтня 2023 року надходжень податку на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами в повному обсязі до спеціального фонду Державного бюджету України) надходження збільшились на 8 935 005 грн., або на 38,3 %.

15:28 10.04.2024

Стартував конкурс Вінницької обласної Ради «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ»

5 квітня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів засідання Експертної ради конкурсу «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ». Відкриваючи засідання, він відзначив особливість цьогорічного конкурсу – першочергова підтримка Збройних Сил України та Сил оборони в боротьбі з російським агресором.

15:58 09.04.2024

Конкурсний відбір кандидатів на службу в поліцію

⮕ Відділення поліції Nº2 Тульчинського районного відділу поліції інформує про те, що проводиться набір на службу в поліцію на вакантні посади в ГУНП у Вінницькій області чоловіків та жінок віком до 55 років.

13:05 04.04.2024

Конкурс на здобуття  стипендій Президента України  для молодих майстрів народного мистецтва  на 2024 рік

Конкурс на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2024 рік

На виконання Указу Президента України від 27.09.2011 № 928 «Про стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва» Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголошує конкурс на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2024 рік.

10:22 03.04.2024

У ВАПНЯРКАХ ВІДБУЛОСЬ ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ В ПАМ'ЯТЬ ПРО ГЕРОЯ-ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ СТАНІСЛАВА КРАСІЯ

2 квітня у Вапнярківській гімназії відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблого воїна-земляка, колишнього учня гімназії Станіслава В’ячеславовича Красія, який загинув 28 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Мар’їнка Покровського району Донецької області, захищаючи територіальну цілісність України від російських окупантів.

16:45 02.04.2024

В Томашполі відбудеться п'ятиденний навчальний захід для започаткування та розвитку бізнесу

Маєте давню мрію надавати професійно послуги у б’юті-сфері, мати власну кав'ярню, виготовляти крафтов продукти, налагодити швейну справу чи будь-яку іншу або ж маєте діючий бізнес у Томашпільській громаді, фермерське господарство і хочете його розвивати, але потребуєте знань та фінансових ресурсів? – Рішення є – беріть участь у навчальній програмі «Започаткування та розвиток бізнесу у період кризи» й отримайте практичні знання для ведення бізнесу та/або залучення коштів на його започаткування чи розвиток.

15:43 02.04.2024