Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Новини Томашпільської селищної ради

Відбулося засідання опікунської ради

Сьогодні за участі голови Томашпільської селищної ОТГ Валерія Немировського відбулося засідання опікунської ради. Болем будь-якої громади є сім’ї, де більше дорожать випитою чаркою ніж власними дітьми. Саме з такими горе-батьками і відбулася зустріч членів опікунської ради. Чи візьмуться вони за розум – покаже час. І хочеться вірити, що діти в цих родинах все-таки матимуть щасливе дитинство.

14:54 15.05.2019

День вишиванки 2019: історія та традиції українського свята

Щорічно у третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. За традицією, в цей день всі охочі приходять на роботу або навчання у вишиванці. По всьому світу проводяться святкові ходи, акції та флешмоби в підтримку української культури. Всім, хто хоче долучитися до відзначення Дня вишиванки, слід пам'ятати, що за традицією він відзначається в будній день – у третій четвер травня. Цього року День вишиванки припадає на 16 травня.

10:51 15.05.2019

У Томашпільській школі-гімназії відбулась обласна семінар-нарада фізкультурників

Сьогодні на базі НВК «Томашпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- гімназія» пройшов семінар організаторів фізичного виховання шкіл Вінницької області «Організація інноваційної діяльності з фізичного виховання учнів, формування ціннісного ставлення до здоров’я учнів, покращення їх фізичного розвитку та спортивної майстерності».

15:44 14.05.2019

До уваги томашпільчан! Планове відключенння електропостачання

21 травня з 9.30 год до16.45 год буде відключено електропостачання на вулицях Чкалова, Богдана Хмельницького, Садовій, 1 Травня, Лесі українки, Сонячній, Лермонтова, І. Гаврилюка (від пожежної до водоканалу), Івана Франка, Коцюбинського, Молодіжній, Робітничій, Мічуріна. Також буде в цей час відключено електропостачання водо-каналізаційної станції «Русавська».

09:17 14.05.2019

Управління соціального захисту населення інформує про можливість тимчасового відпочинку для батьків або осіб, які їх замінюють, догляд за дітьми

Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» (далі-Центр) надає соціальну послугу «Тимчасовий відпочинок для батьків або осіб, які їх замінюють, догляд за дітьми з інвалідністю». Послуга надається щомісячно по 15 днів до 25 грудня 2019 року сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю від 6 до 18 років.

09:52 13.05.2019

Розпочато підготовку з Всеукраїнського перепису населення

На виконання Законів України «Про державну статистику», «Про Всеукраїнський перепис населення» та розпорядження Кабінету міністрів України від 09 квітня 2008 року №581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення ( зі змінами) Головним управлінням статистики у Вінницькій області розпочато комплекс робіт з підготовки до Всеукраїнського перепису населення.

09:37 13.05.2019

15 травня відбудеться Всеукраїнський відкритий урок "Європа починається з тебе", присвячений святкуванню Дня Європи в Україні

З нагоди святкування Дня Європи в Україні учні 8-11 класів усіх загальноосвітніх навчальних закладів запрошуються до Всеукраїнського відкритого онлайн-уроку, який відбудеться 15 травня.

09:36 13.05.2019

Прийняли на роботу працівника – повідомте про це Державну фіскальну службу

Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

09:02 13.05.2019

За булінг, вчинений дітьми до 16-ти років, відповідають батьки

У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції розпочало інформаційну кампанію #СтопБулінг,  орієнтовану на дітей та їх батьків. За булінг, вчинений дітьми до 16-ти років, відповідають батьки або опікуни. За перший випадок булінгу – від 850 до 1 700 гривень штрафу або громадські роботи на термін від 20 до 40 годин. За повторне цькування або булінг, вчинений групою осіб, від 1 700 до 3 400 гривень штрафу або громадські роботи терміном від 40 до 60 годин.

11:02 11.05.2019

Новий стандарт сільської медицини має стати нормою для місцевого самоврядування

Про це наголосив у своєму виступі на засіданні Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій ЗУБКО Для успішної реалізації реформи Мінрегіон спільно з МОЗ розробив методику формування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги, яка налічує 4223 сільських амбулаторії. Затверджено перші 517 проектів нового будівництва у всіх регіонах (колективної та монопрактики, з житлом або без житла). Визначено технічні вимоги до приміщень амбулаторій, табель оснащення амбулаторій, необхідної інфраструктури.

10:55 11.05.2019