Новини Томашпільської селищної ради

Інформація щодо закладів освіти, що отримують публічні кошти

Відділ освіти Томашпільської селищної ради на виконання пункту 3 статті 30 Закону України «Про освіту» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2017, № 38-39, ст.380), інформує щодо закладів освіти, що отримують публічні кошти.

09:12 02.01.2018

Подарунок від депутатів

29 грудня депутати Томашпільської селищної ради Сергій Тімков та В’ячеслав Моставлюк завітали до Томашпільського селищного будинку дитячої творчості, щоб привітати вихованців та педагогів селищного будинку дитячої творчості з Новим 2018 роком  та Різдвом Христовим , а в подарунок вони принесли їм мультимедійний проектор Асer.

16:13 29.12.2017

«Х Т О Й Д Е В П Е Р Е Д , Т О Й М А Є Р Е З У Л Ь Т А Т !»

Підсумовуючи результати першого року роботи за 2017 рік, хочу відразу сказати і наголосити, що на нашу долю випало пройти нелегкий шлях реформування місцевого самоврядування, децентралізації влади, об’єднання громади.

09:12 29.12.2017

Запалали вогні на святковій ялинці

Я святий Миколай і забув про свій рай, Щоб на землю зійти, чемних діток знайти. Ходжу від хати до хати, питаю в мами і в  тата, Чи є у них чемна дитина – дівчатко мале чи хлопчина. Для кожного маю в торбинці найкращі у світі гостинці, –

11:47 20.12.2017

Подарунок до річниці створення Томашпільської громади

До річниці створення Томашпільської об`єднаної громади та в День місцевого самоврядування томашпільчанка Ольга Іванівна Задвірна, вручила селищному голові Валерію Немировському власноруч вишитий рушник з віршем Тараса Григоровича Шевченка.

16:46 12.12.2017

Добровільне об`єднання

Рішеннями Антонівської, Пилипи-Борівської, Жолоб`янської, Рожнятівської, Яланецької, Пеньківської, Паланської сільських рад надано згоду на добровільне приєднання до Томашпільської селищної об`єднаної територіальної громади.

10:28 07.12.2017