Новини Томашпільської селищної ради

Новини спорту

21 28 січня 2018 року відбувся черговий тур півфінальних змагань,  в яких приймали участь команди – Томашпіль ДЮСШ,  Ладижин ДЮСШ, ДЮСШ  м. Вінниця та ДЮСШ м. Тростянецьк.

16:03 29.01.2018

Олександр Височанський – дітям

Для того, щоб вихованці Томашпільського селищного дитячого садочка   «Сонечко» виросли справжніми українцями, патріотами рідної землі, завідуюча  дошкільного закладу  Олена Годна запросила  у гості для спілкування  поета-земляка Олександра Височанського.

16:30 26.01.2018

«Соборність України - основа державності»

26 січня у Раківському дитячому садочку «Сонечко»  пройшов тематичний вечір до дня Соборності України «Соборність України - основа державності», в якому приймали участь вихованці дитячого закладу,батьки та вчителі школи.

15:12 26.01.2018

Спортивний дайдежст

20 – 21 січня 2018 року в м. Вінниці на базі спортивного комплексу «Колос» проходив чемпіонат області з жиму лежачи (пауерліфтингу) серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок.

16:54 24.01.2018

Зустріч депутата Вінницької обласної ради, голови Благодійного фонду «Допомоги онкохворим  дітям» Лариси  Білозір із батьками дітей, що хворіють різними  видами складних орфанних хвороб.

23 січня у кабінеті Томашпільського селищного голови  відбулася зустріч депутата Вінницької обласної ради, голови Благодійного фонду «Допомоги онкохворим  дітям» Лариси  Білозір із батьками дітей, що хворіють різними  видами складних орфанних хвороб.

14:10 24.01.2018

У сонці правди, злагоди і злуки Соборність України люд зустрів

Святково прикрашений актовий зал Томашпільського селищного будинку дитячої творчості зустрічав 22 січня учасників зібрання, приуроченого Дню Соборності України.  Під мелодійні звуки пісні Тараса Петриненка «Україна»  на сцену виходять ведучі святкової програми Людмила Синиця та Олег Стебельський.

15:11 23.01.2018

Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення 211-3 «Прийняття на роботу військовозобов’язаних і призовників, які не перебувають на військовому обліку»

Прийняття керівниками або іншими посадовими особами підприємств,установ,організацій,колективних сільськогосподарських підприємств і навчальних закладів на роботу (навчання) військовозобов’язаних і призовників, які не перебувають на військовому обліку за місцем проживання, - тягне за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

14:06 23.01.2018

Хрещення Господнє

Хрещення Господнє – третє і найбільше свято різдвяно-новорічного циклу. У народі його ще звуть Йорданом. У цей день у всіх православних церквах відбуваються урочисті богослужіння, які завершуються освяченням води.

16:43 22.01.2018

Жертви насильства та діти отримали більше можливостей доступу до безоплатної правової допомоги

07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» (опубліковано в газеті «Голос України» №4 (6759), яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей.

10:50 18.01.2018