Новини Томашпільської селищної ради

Різдво в Буші

У чудовий зимовий день 13 січня, коли за народним календарем українці відзначають свято Маланки, з ініціативи та під патронатом голови  облдержадміністрації  на території державного історико-культурного заповідника «Буша» відбулося відкриття мистецького проекту «Різдво в Буші».

16:30 15.01.2018

Святкування Нового 2018 року

У передноворічний день селищного голову та працівників селищної ради вітали зі святами  колектив ДНЗ «Сонечко» на чолі із завідувачем закладу Оленою Годною, гурт колядників районного будинку культури, юні талановиті учасниці дитячого ансамблю «Вербиченька» та його керівник Людмила Синиця. Привітав віншувальників і селищний голова  та, як велить звичай, вручив колядникам солодкі подарунки.

09:34 03.01.2018

Держпраці повідомляє, що з 1 січня 2018 року зі зміною мінімальної зарплати зміниться і розмір фінансових санкцій.

Держпраці у Вінницькій області зазначає, що згідно з ухваленим Законом «Про Державний бюджет України на 2018 рік» мінімальна заробітна плата у 2018 році становитиме з 01.01.2018  р. у місячному розмірі – 3723 грн та у погодинному розмірі – 22,41 грн.

17:00 02.01.2018

Вступили в силу правила благоустрою на території Томашпільської ОТГ

10 листопада 2017 року рішенням Томашпільської селищної ради №388 "Про затвердження Правил благоустрою на території Томашпільської об`єднаної територіальної громади" затверджено Правила, які вступили в дію з 1 січня 2018 року.

11:54 02.01.2018

Інформація щодо закладів освіти, що отримують публічні кошти

Відділ освіти Томашпільської селищної ради на виконання пункту 3 статті 30 Закону України «Про освіту» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2017, № 38-39, ст.380), інформує щодо закладів освіти, що отримують публічні кошти.

09:12 02.01.2018

Подарунок від депутатів

29 грудня депутати Томашпільської селищної ради Сергій Тімков та В’ячеслав Моставлюк завітали до Томашпільського селищного будинку дитячої творчості, щоб привітати вихованців та педагогів селищного будинку дитячої творчості з Новим 2018 роком  та Різдвом Христовим , а в подарунок вони принесли їм мультимедійний проектор Асer.

16:13 29.12.2017

«Х Т О   Й Д Е    В П Е Р Е Д ,   Т О Й    М А Є    Р Е З У Л Ь Т А Т !»

«Х Т О Й Д Е В П Е Р Е Д , Т О Й М А Є Р Е З У Л Ь Т А Т !»

Підсумовуючи результати першого року роботи за 2017 рік, хочу відразу сказати і наголосити, що на нашу долю випало пройти нелегкий шлях реформування місцевого самоврядування, децентралізації влади, об’єднання громади.

09:12 29.12.2017