Новини Томашпільської селищної ради

Дата: від до Скинути

Володарі гран- прі Всеукраїнського багатожанрового фестивалю – конкурсу мистецтв «Щасливе майбутнє»

22 жовтня 2017 року наймолодші  вихованці (5-7 років) ансамблю танцю «Шарм» Томашпільського селищного будинку дитячої творчості (керівник Мирослава Олійник) взяли участь у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі– конкурсі мистецтв «Щасливе майбутнє» із танцювальною композицією «Овечки».

13:57 24.10.2017

ПРОФІЛАКТИКА РАКУ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ  АБО ПОПЕРЕДЬ, ЩОБ ЖИТИ

ПРОФІЛАКТИКА РАКУ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ АБО ПОПЕРЕДЬ, ЩОБ ЖИТИ

Жіночі груди – найпривабливіша частина жіночого тіла, але це дуже ніжний орган. Він вимагає особливої уваги і, при необхідності, лікування, тому що може бути легко пошкоджений. Найнебезпечніше захворювання, яке загрожує жіночим грудям – рак молочної залози.

14:33 19.10.2017

День захисника України

Втретє день великого православного свята Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня відзначався як День захисника України. Святкові заходи в Томашполі розпочалися з зустрічі на центральній площі селища делегації з Республіки Молдова на чолі із примаром села Савка Окницького району Іраідою Житарі.

15:03 17.10.2017

Народознавча година «Покрівонько, Покрівонько, накрий мені голівоньку»

14 жовтня у день світлого дня Покрови Пресвятої  Богородиці,  в музейній кімнаті сільського будинку культури села Ракова, пройшла народознавча година «Покрівонько, Покрівонько, накрий мені голівоньку». Учасниками свята стали вихованці дитячого садочка «Сонечко» с. Ракова.

14:27 16.10.2017

Вітання до Дня захисника України

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у День свята Покрови Пречистої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Не дивовижно, що ці свята злилися воєдино, адже покликання кожного з них захищати, оберігати і охороняти людей.

08:00 14.10.2017

Перемога в ХV обласному етапі Всеукраїнського дитячо–юнацького фестивалю мистецтв

В нинішній час велика увага звертається на військово – патріотичне виховання молоді.  Надзвичайно важливим є формування у дітей та учнівської молоді відчуття приналежності до України, особистої відповідальності за долю держави та українського народу.

10:07 13.10.2017

День Українського козацтва

Напередодні Дня захисника України  в Будинку  дитячої творчості проведено краєзнавчо-історичну подорож « Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра!».

09:46 13.10.2017

ЧУЖОЇ БІДИ НЕ БУВАЄ

На сесії Томашпільської селищної ради депутати вирішили матеріально підтримати мешканців міста  Калинівка, які  постраждали від вибухів на військових складах боєприпасів Міністерства оборони України, та жителів Крижопільського району, які постраждали від наслідків природної катастрофи. Для цього із місцевого бюджету Томашпільської громади виділено 130 тисяч гривень: Калинівці – 70 тисяч, Крижополю – 60 тисяч гривень.

14:56 12.10.2017

Робочий візит до Республіки Молдова

9 жовтня 2017 року від Томашпільської селищної ради, Україна, до села Савка, Окницького району Республіка Молдова, з робочим візитом прибула делегація на чолі з селищним головою Валерієм Немировським для  підписання угоди про співпрацю та налагодження партнерських стосунків між Томашпільською селищною радою та Примарією села Савка.

14:22 12.10.2017