Новини Томашпільської селищної ради

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

21 березня у великій залі селищної ради за головуванням очільника Томашпільської громади Валерія Немировського відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. В його роботі взяли участь члени виконавчого комітету, запрошені. Перед початком роботи Валерій Федорович щиро привітав з минувшим іменним днем члена виконавчого комітету, старосту Кислицького старостинського округу Віктора Цимбала.

13:34 21.03.2024

ЮВІЛЕЙНА ВЕСНА ФРОСИНИ ДЕМ’ЯНІВНИ ПАСКИ

В чудову сонячну пору ранньої весни 90-й березень завітав у долю світлої, чуйної, доброї  і дуже позитивної людини, люблячої матусі, бабусі-прабабусі, великорусавчанки Фросини Дем’янівни Паски.

16:01 20.03.2024

У ТОМАШПОЛІ ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З РУКОПАШНОГО БОЮ

16 березня на базі Томашпільського СД ЮСШ відбувся відкритий чемпіонат Вінницької області з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат та перший, започаткований до Дня українського добровольця, турнір з рукопашного бою серед юнаків та дівчат. у змаганнях взяли участь спортсмени Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ», Львівської обласної федерації рукопашного бою та Вінницької обласної федерації рукопашного бою в складі: Томашпільської СДЮСШ, СК «БАРС» м. Ямпіль, СК «КРАБ» с-ща Крижопіль та федерації рукопашного бою міста Вінниці.

13:35 18.03.2024

17 березня – День працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення

Шановні працівники та ветерани праці житлово-комунального господарства і  побутового обслуговування населення нашої громади! Щороку, у третю неділю березня в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Сьогодні, сфера житлово-комунального господарства є однією із головних систем надійного життєзабезпечення громади, яка працює для комфортних умов проживання жителів та гостей нашого селища. Тепло в оселях, затишок, чистота та охайність вулиць – це все завдяки вашій щоденній нелегкій і кропіткій праці. Незважаючи на умови сьогодення та складні часи, які переживає наша країна нині, ви день у день, а іноді й без вихідних, під час складних погодних умов, докладаєте максимум зусиль аби жителям нашої громади жилося зручно і комфортно.

08:00 17.03.2024

Покладання квітів з нагоди 80-ї річниці визволення Томашполя від німецько-нацистських загарбників

80 років тому, 16 березня 1944 року, в ході Другої світової війни, після 971 дня окупації, військами ІІ-го Українського фронту під керівництвом маршала Конєва було звільнено територію Томашпільського району від німецько-нацистських загарбників.

16:45 15.03.2024

КОМУНАЛЬНИКІВ ГРОМАДИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

15 березня, напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, яке в Україні традиційно відзначається у третю неділю березня, очільник громади Валерій Немировський зустрівся у залі селищної ради з колективами комунальних установ, аби в урочистій обстановці подякувати їм за плідну працю та привітати з професійним святом.

13:58 15.03.2024

14 березня – День українського добровольця

Шановні добровольці Збройних сил України, Національної Гвардії, Територіальної оборони! Від імені усіх жителів громади щиро вітаємо вас із Днем українського добровольця. Ви є гарним прикладом наслідування для багатьох українців. Ви першими не заради орденів, а за покликом сердець взялися за зброю, коли над Україною нависла смертельна загроза.

08:00 14.03.2024

РОБОЧА ЗУСТРІЧ НЕФОРМАЛЬНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПСИХОЛОГІВ

12 березня у приміщенні селищної ради відбулася робоча зустріч неформального об’єднання психологів Томашпільської громади. У зібранні взяли участь очільник Томашпільської громади Валерій Немировський, керівники структурних підрозділів селищної ради, практикуючі психологи, які працюють у різних галузях громади.

11:12 13.03.2024

27 березня в Томашполі відбудеться безкоштовний семінар про гранти для бізнесу.

Маєте давню мрію виготовляти сири, розпочати виготовлення ковбас, надавати професійно послуги у бьюті сфері, налагодити швейну справу чи будь-яку іншу  та бажаєте щоб вона приносила не лише задоволення, а й кошти? Рішення є - ГРАНТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ.

16:33 11.03.2024

ПОСМЕРТНУ НАГОРОДУ ВОЇНА-ЗЕМЛЯКА ІГОРЯ ГАВРИЛЮКА ВРУЧИЛИ ЙОГО РОДИНІ

Указом Президента України від 9 жовтня 2023 року № 684 «Про відзначення державними нагородами» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нашого воїна-земляка, горишківчанина Ігоря Анатолійовича Гаврилюка посмертно відзначено орденом «За мужність» III ступеня.

13:35 11.03.2024