Новини Томашпільської селищної ради

Дата: від до Скинути

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваноївартості предмета закупівлі

14:22 02.12.2022

Ні насильству

Насильство над дітьми або жорстоке поводження з дітьми - це фізичне, психологічне або відсутність виховання та піклування над дітьми батьками, особами-опікунами чи сторонніми людьми, які займаються доглядом за дітьми. Насильство над дітьми може включати в себе будь-яку дію насильницького характеру, нехтування, зловживання або нездатність, небажання чи невміння виховання і турботи за дітьми від батьків чи інших осіб, що призводить до фактичної або потенційної шкоди дитині. Може мати місце в сім'ї, місці проживання дитини, на вулиці або в організаціях, школах чи громадах, з якими дитина взаємодіє.

08:00 29.11.2022

16 днів проти насильства

Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Основне завдання цієї кампанії привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.

13:22 28.11.2022

День пам’яті жертв голодомору

Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Президент України, підтримавши ініціативу громадських організацій, міністерства культури і мистецтв, Державного комітету у справах релігій, Державного комітету телебачення і радіомовлення, ухвалив встановити в країні День пам’яті жертв голодомору і політичних репресій.

10:39 26.11.2022

Єднаймося проти насилля

24 листопада 2022 року в Україні стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Тож у цей день в нижньому залі адміністрації    в рамках запланованих до  неї заходів відбулося засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, яку провів перший заступник селищного голови Віталій Годний. У засіданні взяли участь члени міжвідомчої комісії – представники служб, що причетні до вирішення зазначених проблем.

12:02 25.11.2022

Новини спорту

19 листопада в Вінниці пройшли обласні  змагання  серед територіальних громад Вінничини  "З Україною в серці, з вірою в ЗСУ" Із шести видів спорту а саме: армспорту(пережимання на руках), гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шашок,, перетягування канату.

16:44 21.11.2022

Дню Гідності й Свободи присвячено

Україна,  рік 2014-й: «Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції -  Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року - Революція Гідності. Це були дуже важкі іспити для України, коли українці всьому світові продемонстрували свою європейськість, свою гідність і своє прагнення до свободи».  Враховуючи історичне значення революційних настроїв, 19 листопада 2005 року Указом  Президента України Віктора Ющенка  з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, виховання почуття національної гідності  встановлене свято - День Свободи. Було запропоновано святкувати його щорічно 22 листопада.

16:16 21.11.2022

День Гідності та Свободи

Шановна Томашпільська  громадо!  Від імені депутатів Томашпільської селищної ради та  членів виконкому, старост старостинських округів нашої громади щиро вітаю вас з Днем Гідності та Свободи! Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні, нав’язаній нашій країні російською федерацією,  усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструє щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

10:14 21.11.2022