Новини Томашпільської селищної ради

Шановні працівники споживчої кооперації, ветерани, пайовики!

Вітаю вас із професійним святом – Міжнародним днем кооперації, який щорічно відзначається в першу суботу липня.   В останні роки споживча кооперація працює в нових ринкових умовах і намагається сповна виконувати своє головне завдання, історично притаманну їй місію – вірно служити людям праці і державі. Своєю діяльністю, шановні кооператори, ви сприяєте впровадженню економічних і соціальних реформ, розвиткові підприємницької ініціативи, задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту населення.

08:20 02.07.2022

День податківця України

2 липня своє свято відзначають люди у формі, від яких багато в чому залежить фінансовий добробут нашої країни. У цей літній день своє професійне свято - День податківця України – відзначають працівники податкової служби України.

08:15 02.07.2022

Томашпільщина попрощалась з воїном-захисником

Сьогодні Томашпіль прощався з воїном-земляком, солдатом ЗСУ, ГЕРОЄМ, що віддав своє життя за мир на рідній землі – Яном Чорним.  Нещадний ворог, що століттями називав себе братом, віроломно напав на нашу Батьківщину,  забирає  життя кращих синів України… Ось до легіону ГЕРОЇВ – мужніх, гордих, нескорених – доєднався і Ян. Він був люблячим, турботливим сином та батьком, добрим і щирим братом, гарним товаришем та просто чудовою людиною…Таким Яна  знали всі: рідні, близькі та знайомі.

15:56 01.07.2022

Томашпільчани зустрічали загиблого ГЕРОЯ!

Живим коридором  сотні томашпільчан зустрічали сьогодні траурний кортеж, що ним до рідного дому повертався наш земляк, воїн ЗСУ Ян Чорний, який загинув 28 червня 2022 року при виконанні бойового завдання біля села Червоний Яр Березнегуватського району Миколаївської області   внаслідок  зіткнення з віроломним ворогом з Російської Федерації, що вторгся на територію України та веде повномаштабну війну.  Загинув  від ран, отриманих під час обстрілу касетними  снарядами. Будучи вірним присязі, він до кінця  виконав свій військовий обов’язок, виявив стійкість і мужність у бою за нашу Батьківщину, захищаючи мир і спокій на нашій землі.  Стоячи на колінах, схиливши голови в жалобі, томашпільчани квітами встелили ГЕРОЮ дорогу до самого дому. А над селищем в цей час  лунала смутна мелодія «Пливе кача»…

15:42 30.06.2022

Живи, Україно, прекрасна і сильна!

26 років тому 28-е червня 1996 року увійшло в історію України як День великого загальнонаціонального єднання та верховенства національних інтересів, як День Конституції. Відтоді Основний Закон України став реальною і дієвою основою  розбудови нашої молодої незалежної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

14:18 28.06.2022

З поверненням до рідного дому!

Зі сльозами радості, щирими усмішками та міцними гарячими обіймами зустрічали  вчора томашпільчани воїна ЗСУ, нашого ГЕРОЯ, захисника України Олександра Немировського, що прибув до рідного селища в короткострокову відпустку.

10:51 28.06.2022

Повідомлення про обмеження руху вантажівок у напрямку м. Одеси

За повідомленням Одеської обласної державної (війської) адміністрації, від 17 червня в Одеській області обмежили рух вантажівок (з причепом, напівпричепом або автороїзди) фактичною масою понад 12 тонн з 10:00 до 20:00 на автодорогах: М-05 «Київ-Одеса», М-15 «Одеса-Рені», М-27 «Одеса-Чорноморськ», М-28 «Одеса-Южне», Р-33 «Вінниця-Турбів-Гайсин-Балта-Велика Михайлівка»-М-16», Р-55 «Одеса-Вознесенск-Новий Буг» та Р-71 «Одеса-Іванівка-Ананьїв-Піщанка-Колодисте-Рижавка-М-05».

10:22 28.06.2022

Шановні томашпільчани! Шановні гості  томашпільської громади !

Шановні томашпільчани! Шановні гості томашпільської громади !

08:31 28.06.2022

Шановна молодь Томашпільщини, дорогі друзі!

Останні вихідні червня ми традиційно відзначаємо День молоді. Це свято дуже важливе для нашої держави. Адже саме молодь є основною рушійною силою позитивних змін та перетворень, які відбуваються сьогодні в Україні. Молодь брала найактивнішу участь у Революції Гідності. Молоді волонтери та військові з великим почуттям патріотизму та гідності захищали і сьогодні захищають нашу рідну країну на передовій у боротьбі з російським агресором.

14:48 24.06.2022