Новини Томашпільської селищної ради

Про скликання позачергової 19 сесії 8 скликання Томашпільської селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 11 січня 2022 року №11 "Про скликання 19 позачергової сесії Томашпільської селищної ради" 12 січня 2022 року відбудеться засідання 19 сесії селищної ради в залі засідань селищної ради за адресою площа Тараса Шевченка 4. Початок о 9 год.

14:22 10.01.2022

Томашпільські електромережі повідомляють

У зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на підстанціях та повітряних лініях електропередач, буде здійснюватися вимкнення електроенергії з 10.00 год до 12.00 год:

10:53 06.01.2022

Державна податкова служба у Вінницькій області інформує

Внесено зміни до Податкового кодексу України в частині оподаткування спрощеної системи оподаткування Крижопільська ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що Законом України від 30.11.2021 № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» внесено зміни в частині оподаткування спрощеної системи оподаткування.

10:23 06.01.2022

Дорогі томашпільчани, гості нашої територіальної громади!

Від щирого серця вітаю Вас із Святим вечором та Різдвом Христовим! Скільки б не було в нашому календарі свят, а народження Христа завжди буде особливим. З ним ми пов’язуємо наші надії та сподівання на краще життя, здійснення задумів і мрій, очікуємо дива… Хай незгасаюче світло Різдвяної зірки, світло любові, примирення стануть для нас, дорогі земляки, джерелом життєвої наснаги, оптимізму, впевненості в добрих намірах і справах, піднімуть наш національний дух, славлять нашу рідну землю і всю Україну!

10:04 06.01.2022

Томашпільські електромережі повідомляють

У зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на підстанціях та повітряних лініях електропередач, буде здійснюватися вимкнення електроенергії з 9.00 год до 16.00 год:

08:08 06.01.2022

Вітаємо з ювілеєм

У новорічну ніч 1 січня ( за ст.ст) 1927 року в родині Павла Сауляка, жителя с. Ракова, народилося немовлятко – донечка, яку назвали Маланкою. На тяжкі  1932 – 1933 роки, коли голод косив українське село,  припало її дитинство, не менш важкими були й роки другої світової війни, на які випала її юність. Як тільки червона армія визволила наш край від фашистів у березні 1944 року, отримала Маланка повістку про мобілізацію. Тоді хлопців – її ровесників забирали на бойовий фронт, а дівчат – на трудовий, на Донбас, відбудовувати шахти . Там у Горлівці на шахті № 105 працювала Маланка в забої, доставляла вагонеткою вугілля до штреку.  Майже 2 роки тривала її «служба», врешті повернулася додому.

16:16 05.01.2022

До 1 лютого роботодавці- ЮРИДИЧНІ ОСОБИ мають подати звіт про квоти  за 2021 рік

До 1 лютого роботодавці- ЮРИДИЧНІ ОСОБИ мають подати звіт про квоти за 2021 рік

Звіт про квоти подається щодо прийняття на роботу громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Їх перелік наведено у ст. 14 Закону про зайнятість. Це річний звіт і за 2021 рік його слід подати до 01.02.2022р. Нагадаємо, що квота - норматив працевлаштування громадян, зазначених у частині першій статті 14 Закону  про зайнятість (крім осіб з інвалідністю), у розмірі:

16:41 04.01.2022

Томашпільські електромережі повідомляють

У зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на підстанціях та повітряних лініях електропередач, буде здійснюватися вимкнення електроенергії з 9.00 год до 16.45 год:

16:15 04.01.2022

Державна податкова служба у Вінницькій області інформує

Особливості взяття на облік платника податків ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що відповідно до п. 64.1 ст. 64 та п. 65.1 ст. 65 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) взяття на облік за основним місцем обліку юридичних осіб та їх відокремлених підрозділів та самозайнятих осіб як платників податків та зборів у контролюючих органах здійснюється на підставі відомостей, отриманих з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) згідно із Законом України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 755).

16:05 04.01.2022

Повідомлення про встановлення нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

По Комунальному підприємстві «Томашпільводоканал» Томашпільської селищної ради  з 01.01.2022 року діють нові тарифи на водопостачання та водовідведення на території  Томашпільської ТГ. Згідно  18 позачергової сесії 8 скликання  Рішення №2094 від 23.12.2021 року «Про затвердження комунальному підприємству «Томашпільводоканал» тарифів на послуги  централізованого водопостачання та водовідведення»

13:36 04.01.2022