Новини Томашпільської селищної ради

21 листопада – День Гідності і Свободи

Шановні земляки, жителі Томашпільської територіальної громади,                            воїни – учасники АТО/ООС, волонтери!    21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. В цей день віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму й мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і  європейський вибір нашої держави, які довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

13:48 19.11.2021

21 листопада – День Гідності і Свободи

Сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і самого себе. В підвалинах української державності – століття боротьби наших предків, що вибухнули в  іменах Шевченка і Франка, це титанічна робота великих просвітителів народного духу, а також  сама незламна і нескорена душа українського народу.

08:47 19.11.2021

Шановні працівники сільського господарства Томашпільської територіальної громади, ветерани галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята, яке традиційно відзначається в Україні в третю неділю листопада.    Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

08:31 19.11.2021

З роси й води Вам , шановна ювілярко!

Здається, ще зовсім недавно Ганна Петрівна Левко, жителька села Яришівка, разом з подругами поспішала у колгоспні поля, доглядала, ростила, збирала все те, що давало людям хліб і до хліба. А вже налетіли-набігли роки, пригнули тендітні жіночі плечі, білим сріблом запорошили скроні… Та й років тих набігло немало – небагато – цілих 90! Саме таку ювілейну дату – 90 років з дня народження  відзначала ГаннаПетрівна 17 листопада цього року.

08:28 19.11.2021

Томашпільські електромережі повідомляють

у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на підстанціях та повітряних лініях електропередач, буде здійснюватися вимкнення електроенергії з 9.00 год до 16.45 год:

10:43 18.11.2021

Що треба знати про патронатну сім’ю

Відповідно до постанови № 893 від 20.08.2021 року «Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною» з метою забезпечити у кожній територіальній громаді створення та функціонування послуги патронату над дитиною, розвитку соціальних послуг з підтримки сімей з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах Комунальна установа  «Центр надання соціальних послуг »селищної ради інформує.

14:42 17.11.2021

З 18 листопада Вінниччина - у «червоній » зоні

Шановні жителі Томашпільської територіальної громади та гості нашого краю! Доводимо до вашого відома, що відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.11.2021 року № 45 та рішення Вінницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.11.2021 року № 23, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 з 00.00 год 18.11.2021 року по всій Вінницькій області  вводиться «ЧЕРВОНИЙ» рівень епідеміологічної небезпеки.

11:17 17.11.2021

Увага! Змінено ширину прикордонної смуги в межах Вінницької області

З метою ефективного реагування на сучасні загрози на держаному кордоні та у контрольованих прикордонних територій змінено ширину прикордонної смуги. Відповідні зміни внесені до постанови Кабінету Міністрів України № 1147 від 27.07.1998 «Про прикордонний режим». Зокрема, змінено ширину прикордонної смуги, яка становитиме 5 кілометрів вздовж всього сухопутного кордону. Раніше ширина прикордонної смуги була більшою та встановлювалася у межах прилеглих до державного кордону територій селищних і сільських рад.

16:41 15.11.2021

НОВИНИ СПОРТУ

07 листопада 2021 року в м.Луцьк  проходив ХII  Всеукраїнський  турнір  з рукопашного бою «Магістр бойових мистецтв», в якому взяли участь 13 команд (230 учасників). Серед них і команда Томашпільської селищної ДЮСШ. Приємно відзначити, що наші спортсмени в такому представницькому турнірі вибороли:

08:58 15.11.2021

Відбулось засідання 16 сесії Томашпільської селищної ради

Як і планувалося, 16 чергова сесія Томашпільської селищної ради розпочалася 12 листопада і на неї з’явилося  18 депутатів із 26 – ти обраних. Також у сесії взяли участь запрошені:  перший заступник селищного голови Віталій Годний,  начальник фінансового управління селищної ради Наталія Щербата, начальник відділу соціально-економічного  розвитку, ЖКГ та земельних ресурсів Павло Кушнір, начальник відділу освіти, спорту, культури і туризму Ігор Ярош,  керівники комунальних служб, закладів охорони здоров’я, старости  старостинських округів. Крім того на участь у сесії зареєструвалися представники ЗМІ («Журналісти проти корупції»), окремі жителі старостинських округів  сіл Олександрівка, Комаргорода та Великої Русави.  Головував на сесії селищний голова Валерій Немировський.

16:07 12.11.2021