Новини Томашпільської селищної ради

З роси й води Вам , шановна ювілярко!

Здається, ще зовсім недавно Ганна Петрівна Левко, жителька села Яришівка, разом з подругами поспішала у колгоспні поля, доглядала, ростила, збирала все те, що давало людям хліб і до хліба. А вже налетіли-набігли роки, пригнули тендітні жіночі плечі, білим сріблом запорошили скроні… Та й років тих набігло немало – небагато – цілих 90! Саме таку ювілейну дату – 90 років з дня народження  відзначала ГаннаПетрівна 17 листопада цього року.

08:28 19.11.2021

Томашпільські електромережі повідомляють

у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на підстанціях та повітряних лініях електропередач, буде здійснюватися вимкнення електроенергії з 9.00 год до 16.45 год:

10:43 18.11.2021

Що треба знати про патронатну  сім’ю

Що треба знати про патронатну сім’ю

Відповідно до постанови № 893 від 20.08.2021 року «Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною» з метою забезпечити у кожній територіальній громаді створення та функціонування послуги патронату над дитиною, розвитку соціальних послуг з підтримки сімей з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах Комунальна установа  «Центр надання соціальних послуг »селищної ради інформує.

14:42 17.11.2021

З 18 листопада Вінниччина  - у «червоній » зоні

З 18 листопада Вінниччина - у «червоній » зоні

Шановні жителі Томашпільської територіальної громади та гості нашого краю! Доводимо до вашого відома, що відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.11.2021 року № 45 та рішення Вінницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.11.2021 року № 23, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 з 00.00 год 18.11.2021 року по всій Вінницькій області  вводиться «ЧЕРВОНИЙ» рівень епідеміологічної небезпеки.

11:17 17.11.2021

Увага! Змінено ширину прикордонної смуги в межах Вінницької області

З метою ефективного реагування на сучасні загрози на держаному кордоні та у контрольованих прикордонних територій змінено ширину прикордонної смуги. Відповідні зміни внесені до постанови Кабінету Міністрів України № 1147 від 27.07.1998 «Про прикордонний режим». Зокрема, змінено ширину прикордонної смуги, яка становитиме 5 кілометрів вздовж всього сухопутного кордону. Раніше ширина прикордонної смуги була більшою та встановлювалася у межах прилеглих до державного кордону територій селищних і сільських рад.

16:41 15.11.2021

НОВИНИ СПОРТУ

07 листопада 2021 року в м.Луцьк  проходив ХII  Всеукраїнський  турнір  з рукопашного бою «Магістр бойових мистецтв», в якому взяли участь 13 команд (230 учасників). Серед них і команда Томашпільської селищної ДЮСШ. Приємно відзначити, що наші спортсмени в такому представницькому турнірі вибороли:

08:58 15.11.2021

Відбулось засідання 16 сесії Томашпільської селищної ради

Як і планувалося, 16 чергова сесія Томашпільської селищної ради розпочалася 12 листопада і на неї з’явилося  18 депутатів із 26 – ти обраних. Також у сесії взяли участь запрошені:  перший заступник селищного голови Віталій Годний,  начальник фінансового управління селищної ради Наталія Щербата, начальник відділу соціально-економічного  розвитку, ЖКГ та земельних ресурсів Павло Кушнір, начальник відділу освіти, спорту, культури і туризму Ігор Ярош,  керівники комунальних служб, закладів охорони здоров’я, старости  старостинських округів. Крім того на участь у сесії зареєструвалися представники ЗМІ («Журналісти проти корупції»), окремі жителі старостинських округів  сіл Олександрівка, Комаргорода та Великої Русави.  Головував на сесії селищний голова Валерій Немировський.

16:07 12.11.2021

Увага! Триває конкурс обласної Ради «Комфортні громади-2021-2022

Цьогоріч умови  конкурсу  оновили – він відбуватиметься у два етапи.  Спочатку на рівні громади. Кожен населений пункт може подати свій проект на реалізацію, за нього будуть голосувати жителі. Потім відбіркова комісія при селищній  раді обере кращі проекти, які направлять на обласний конкурс.  Другий етап - це відбір кращих проектів на обласному рівні.

16:00 12.11.2021

Роки  як нагорода за достойно прожите життя

Роки як нагорода за достойно прожите життя

Ясним бездонно- глибоким синім небом, усміхненим світлим сонечком зустрічала нещодавно на порозі хати поважних гостей Парасковія Іванівна Вакула – жителька с. Кислицьке, якій 10 листопада виповнилося цілих 90 років! І не можна було не подивуватися тому сонячному оптимізму, тому джерельночистому життєлюбству, яким світилася ця маленька сивоволоса жіночка , на долю якої випало чимало і доброго, і гіркого.

08:22 12.11.2021