Розділ для розміщення пам’яток для населення

Переохолодження: як його визначити та надати домедичну допомогу постраждалому

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації. Важливо не ігнорувати цей вид травми, оскільки тривалість її лікування понад удвічі перевищує тривалість лікування постраждалих з опіками.

09:16:05 03.01.2023

Безпека користування обігрівальними приладами

У періоди інтенсивного використання обігрівальних приладів небезпека виник¬нення пожеж набирає особливо загрозливих масштабів. У цей період загибель людей ста¬новить понад 70% загальної кількості протя¬гом року. І не остання з причин цих смертей - саме обігрівальні прилади.

11:46:18 16.11.2022

Рекомендації щодо покращення протипожежного захисту об’єктів в осінньо-зимовий період 2022-2023 років

Щорічно з настанням осінньо-зимового періоду в області різко загострюється обстановка з пожежами. Пожежі виникають на підприємствах, організаціях, установах та в житловому секторі, які призводять до нанесення значних матеріальних збитків державі та громадянам, не рідко - до травмування та загибелі людей. Так, в осінньо-зимовий період 2021-2022 років виникла 1471 пожежі під час яких загинуло 61 людина, травмовано 40 осіб. Причини пожеж:

07:53:32 14.09.2022