ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНФОРМУЄ

Тимчасовий відпочинок для батьків дітей з інвалідністю

КЗ «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» пропонує послугу «Тимчасового відпочинку для батьків або осіб, які їх замінюють, що здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю» для сімей з вашої громади.

12:29:53 05.10.2021

До уваги батьків новонароджених: з 1 липня 2021 року монетизація ,,пакунка малюка” проводиться за бажанням батьків одразу після народження дитини

З1 липня 2021 року виплата грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка” на дітей проводиться за бажанням отримувача одразу після народження дитини.

13:02:45 10.09.2021

Забезпечення осіб (дітей) з інвалідністю технічними засобами реабілітації

З метою організації забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення повідомляємо про необхідність виконання та використання в роботі Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 (зі змінами, що набрали чинності 01.06.2021).

16:55:31 06.09.2021

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

07.09.2021 року за адресою: пл. Тараса Шевченка, буд. 6, (в приміщенні бувшого управління агропромислового розвитку) на першому поверсі з 9.00 години буде працювати виїзна  медико – технічна бригада приватного підприємства «ОРТОПЕДСЕРВІСЦЕНТР».

15:54:54 02.09.2021

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНФОРМУЄ

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» від 11 серпня 2021 р. № 835.

11:26:37 27.08.2021

Уряд подовжить дію спеціальних соціальних нормативів при розрахунку субсидій для регіонів, які після 1 жовтня опиняться у «червоній» зоні

11:29:46 12.08.2021

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» запрошує в літній табір соціально-побутової реабілітації та оздоровлення дітей і молоді з інвалідністю віком 12 - 35 років.

Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» запрошує в літній табір соціально-побутової реабілітації та оздоровлення дітей та молоді з інвалідністю віком від 18 - 35 років.

09:13:21 24.06.2021

До уваги отримувачів житлових субсидій у грошовій безготівковій формі!

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами), після закінчення опалювального сезону залишки коштів на рахунку для виплати житлової субсидії,

16:35:39 22.06.2021

Мінсоцполітики розробляє нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю

Міністерство соціальної політики України розробляє нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю. Про це повідомила Міністр соціальної політики Марина Лазебна під час презентації нового пілотного проекту «Працюй вільно».

16:34:47 22.06.2021