ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНФОРМУЄ

АЛГОРИТМ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ

З 01 травня 2021 року Уряд змінив порядок призначення житлових субсидій та посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки найбільш вразливих верств населення. Переглянуто підходи щодо врахування майнового стану, зокрема під час призначення житлових субсидій слід враховувати отримані доходи від депозитів, дивіденди від цінних паперів.

13:43:49 06.05.2021

З травня українці мають подати нові заявки на отримання субсидій

Аби отримати субсидію, українці з травня мають подати нові заявки. Їх прийматимуть протягом 5 місяців про це під час засідання Кабміну 28 квітня повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Подати на субсидію можна і дистанційно – онлайн або поштою.

12:18:02 29.04.2021

Організацію виплати і доставки пенсій та грошової допомоги буде змінено з 1 вересня 2021 року

29 березня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».

13:36:40 26.04.2021