ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНФОРМУЄ

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» запрошує в літній табір соціально-побутової реабілітації та оздоровлення дітей і молоді з інвалідністю віком 12 - 35 років.

Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» запрошує в літній табір соціально-побутової реабілітації та оздоровлення дітей та молоді з інвалідністю віком від 18 - 35 років.

09:13:21 24.06.2021

До уваги отримувачів житлових субсидій у грошовій безготівковій формі!

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами), після закінчення опалювального сезону залишки коштів на рахунку для виплати житлової субсидії,

16:35:39 22.06.2021

Мінсоцполітики розробляє нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю

Міністерство соціальної політики України розробляє нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю. Про це повідомила Міністр соціальної політики Марина Лазебна під час презентації нового пілотного проекту «Працюй вільно».

16:34:47 22.06.2021

Відділ соціального захисту Томашпільської селищної ради повідомляє про проведення підготовчих курсів зі стипендійним забезпеченням для молоді з тимчасово окупованих територій та лінії зіткнення.

За ініціативи Президента України, 03 липня 2020 року Верховною Радою України внесено зміни до Закону України "Про вищу освіту", якими, зокрема, встановлено, що особи, місцем проживания яких є тимчасово окуповані території окремих районів Донецької та Луганської областей, територія населених пунктів на лінії зіткнення, тимчасово окупована територія Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть за бажанням разово скористатися правом на безоплатне навчання зі стипендіальним забезпеченням на підготовчих курсах закладів вищої освіти (далі - ЗВО) з наступним вступом до відповідних закладів.

12:01:36 16.06.2021

ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 362) (далі - постанова КМУ № 321 від 05.04.2012 (зі змінами)) на безоплатне отримання технічних та інших засобів реабілітації мають право:

11:13:23 10.06.2021

Рука допомоги повертається

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців. Механізми цієї програми були успішно апробовані в пілотному проекті «Рука допомоги», який був реалізований Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» у 2016-2019 роках. Тоді понад 230 довготривалих безробітних у трьох областях отримали безвідсоткову поворотну допомогу від держави на початок власної справи. Більше 90% з них успішно працюють і сьогодні.

11:37:04 01.06.2021

Уряд прийняв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій, запропонованих Міністерством соціальної політики.

Постанова Кабінету Міністрів дозволить призначити субсидію на наступний період для понад 2,5 млн домогосподарств автоматично, без особистого звернення. І тільки 15 % домогосподарств необхідно буде оновити документи для її отримання (близько 460 тис. домогосподарств).

09:19:28 20.05.2021

До уваги субсидіантів: з 1 травня житлові субсидії призначатимуть після надання нових заяв від громадян

Задля забезпечення державної соціальної підтримки населенню та ефективного і раціонального використання бюджетних коштів, з 1 травня цього року посилюється адресність надання житлових субсидій. Так, 14 квітня 2021 року Урядом прийнято постанову, якою змінено порядок призначення житлових субсидій (постанова від 14.04.2021 №420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»).

14:41:33 18.05.2021

АЛГОРИТМ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ

З 01 травня 2021 року Уряд змінив порядок призначення житлових субсидій та посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки найбільш вразливих верств населення. Переглянуто підходи щодо врахування майнового стану, зокрема під час призначення житлових субсидій слід враховувати отримані доходи від депозитів, дивіденди від цінних паперів.

13:43:58 06.05.2021