Новини Томашпільської селищної ради

Відбулась 41 сесія Томашпільської селищної ради 8 скликання

9 липня, у великій залі селищної ради під головуванням очільника Томашпільської територіальної громади Валерія Немировського відбулось засідання 41 позачергової сесії селищної ради 8 скликання. В її роботі взяли участь 15 депутатів із 26 обраних, запрошені. На початку засідання Валерій Федорович привітав депутата-іменинницю липня, Світлану Босак, побажав їй здоров’я, миру, Перемоги,  успіхів у подальшій праці.

10:28 11.08.2023

Аналіз виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 7 місяців 2023 року

Станом на 1 серпня 2023 року до загального фонду бюджету Томашпільської селищної територіальної громади надійшло 66 091 957 грн. власних доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів), що становить 110,5 % виконання до уточненого плану на 7 місяців в сумі 59 819 089 грн. та 49,5 % виконання до  плану на рік в сумі 133 620 874 грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження доходів загального фонду бюджету збільшились на 8 246 921 грн., або на 14,3 %.

15:25 10.08.2023

Впорядкування території

Шановні жителі та суб’єкти господарювання  Томашпільської територіальної громади! Звертаємося  до вас з великим проханням, найближчим часом ліквідувати гілля дерев  та упорядкувати території, за межами прибудинкової території, щоб  убезпечити проїзд транспортних засобів та для приведення вулиць селища до належного санітарного стану.

14:10 10.08.2023

Збори членів громадського формування по охороні громадського  порядку

Збори членів громадського формування по охороні громадського порядку

14 серпня 2023 року об 10 годині у залі засідань Томапільської селищної ради відбудуться збори членів громадського формування по охороні громадського  порядку «МУНІЦИПАЛЬНА ВАРТА ТОМАШПІЛЬСЬКОЇ ОТГ».

13:33 10.08.2023

До відома суб’єктів бджільництва – 12-15 серня оброблятимуться поля кукурудзи

Тульчинським виробничим підрозділом ПрАТ «Зернопродукт МХП» буде проведено обробку посівів кукурудзи із застосуванням пестицидів та агрохімікатів на земельній ділянці в межах Томашпільської ТГ , с.Олександрівка та с.Липівка,  площею 560 га, яка межує з населеними пунктами: с.Велика Русава, с.Яришівка, с.Комаргород.

16:42 08.08.2023

Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці

У межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянськ ого суспільства в У країні на 2021–2026 роки МКІП, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Мінінфраструктури та Нацсоцслужба спільно з ІСАР “Єднання”, У країнським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права продовжують проведення розпочатої у 2020 році інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці».

14:13 08.08.2023

Для тих хто тільки думає про відкриття власної справи

Навчальний центр підприємництва та інновацій в Україні  StartupUkraine спільно з Міжнародною організацією з міграції за фінансування Уряду Німеччини за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW розпочинає безкоштовну навчальну програму для підтримки підприємців мікро- та малого бізнесу, а також для тих хто тільки думає про відкриття власної справи на тему: «Як створювати та розвивати бізнес в Україні?».

14:01 08.08.2023

Створено телеграм-канал  «Захист  прав  споживачів»

Створено телеграм-канал «Захист прав споживачів»

З  метою  забезпечення  принципів  прозорості  і  відкритості  у  діяльності Держпродспоживслужби,  профілактики  правопорушень  у  сфері  захисту  прав споживачів  та  підвищення  рівня  поінформованості  суспільства  у  відповідній сфері Держпродспоживслужбою  створено  та  забезпечено функціонування  телеграм-каналу  «Захист  прав  споживачів» (посилання: https://t.me/zahust_prav).  На  каналі  оприлюднюються  актуальні новини,  інфографіка,  відео-  і  фотоматеріали  у  сферах  захисту  прав  споживачів, торгівлі, товарознавства

13:57 08.08.2023

Обласний молодіжний форум «Youth United Summer Fest»

Відповідно до Указу Президента України «Про День молоді» від 28 липня 2021 року № 333, Обласної цільової соціальної програми «Молодь Вінниччини» на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 8 скликання від 29 січня 2021 року № 31, з метою сприяння розвитку молодіжного підприємництва, неформальної освіти, ментальному відновленню та стресостійкості молоді, Департамент соціальної та молодіжної політики облвійськадміністрації проводить Обласний молодіжний форум «Youth United Summer Fest».

13:36 08.08.2023

Про скликання 41 сесії Томашпільської селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 3 серпня 2023 року №177 "Про скликання 41 позачергової сесії Томашпільської селищної ради" 9 серпня 2023 року відбудеться засідання 41 сесії селищної ради в залі засідань селищної ради за адресою площа Тараса Шевченка 4. Початок о 9 год.

10:44 08.08.2023