Новини Томашпільської селищної ради

День вишиванки 2019: історія та традиції українського свята

Щорічно у третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. За традицією, в цей день всі охочі приходять на роботу або навчання у вишиванці. По всьому світу проводяться святкові ходи, акції та флешмоби в підтримку української культури. Всім, хто хоче долучитися до відзначення Дня вишиванки, слід пам'ятати, що за традицією він відзначається в будній день – у третій четвер травня. Цього року День вишиванки припадає на 16 травня.

10:51 15.05.2019

У Томашпільській школі-гімназії відбулась обласна семінар-нарада фізкультурників

Сьогодні на базі НВК «Томашпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- гімназія» пройшов семінар організаторів фізичного виховання шкіл Вінницької області «Організація інноваційної діяльності з фізичного виховання учнів, формування ціннісного ставлення до здоров’я учнів, покращення їх фізичного розвитку та спортивної майстерності».

15:44 14.05.2019

До уваги томашпільчан! Планове відключенння електропостачання

21 травня з 9.30 год до16.45 год буде відключено електропостачання на вулицях Чкалова, Богдана Хмельницького, Садовій, 1 Травня, Лесі українки, Сонячній, Лермонтова, І. Гаврилюка (від пожежної до водоканалу), Івана Франка, Коцюбинського, Молодіжній, Робітничій, Мічуріна. Також буде в цей час відключено електропостачання водо-каналізаційної станції «Русавська».

09:17 14.05.2019

Управління соціального захисту населення інформує про можливість тимчасового відпочинку для батьків або осіб, які їх замінюють, догляд за дітьми

Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» (далі-Центр) надає соціальну послугу «Тимчасовий відпочинок для батьків або осіб, які їх замінюють, догляд за дітьми з інвалідністю». Послуга надається щомісячно по 15 днів до 25 грудня 2019 року сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю від 6 до 18 років.

09:52 13.05.2019

Розпочато підготовку з Всеукраїнського перепису населення

На виконання Законів України «Про державну статистику», «Про Всеукраїнський перепис населення» та розпорядження Кабінету міністрів України від 09 квітня 2008 року №581-р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення ( зі змінами) Головним управлінням статистики у Вінницькій області розпочато комплекс робіт з підготовки до Всеукраїнського перепису населення.

09:37 13.05.2019

15 травня відбудеться Всеукраїнський відкритий урок "Європа починається з тебе", присвячений святкуванню Дня Європи в Україні

З нагоди святкування Дня Європи в Україні учні 8-11 класів усіх загальноосвітніх навчальних закладів запрошуються до Всеукраїнського відкритого онлайн-уроку, який відбудеться 15 травня.

09:36 13.05.2019

Прийняли на роботу працівника – повідомте про це Державну фіскальну службу

Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

09:02 13.05.2019

За булінг, вчинений дітьми до 16-ти років, відповідають батьки

У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції розпочало інформаційну кампанію #СтопБулінг,  орієнтовану на дітей та їх батьків. За булінг, вчинений дітьми до 16-ти років, відповідають батьки або опікуни. За перший випадок булінгу – від 850 до 1 700 гривень штрафу або громадські роботи на термін від 20 до 40 годин. За повторне цькування або булінг, вчинений групою осіб, від 1 700 до 3 400 гривень штрафу або громадські роботи терміном від 40 до 60 годин.

11:02 11.05.2019

Новий стандарт сільської медицини має стати нормою для місцевого самоврядування

Про це наголосив у своєму виступі на засіданні Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій ЗУБКО Для успішної реалізації реформи Мінрегіон спільно з МОЗ розробив методику формування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги, яка налічує 4223 сільських амбулаторії. Затверджено перші 517 проектів нового будівництва у всіх регіонах (колективної та монопрактики, з житлом або без житла). Визначено технічні вимоги до приміщень амбулаторій, табель оснащення амбулаторій, необхідної інфраструктури.

10:55 11.05.2019

Збільшено винагороди військовим за участь в Операції об’єднаних сил

Відповідний наказ підписав Міністр оборони України Степан Полторак. Так, мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника, який залучений до участі в ООС, буде становити: на першій лінії – 27300 грн, в інших районах проведення операції – 16800 грн, командира взводу: на першій лінії - від 31100 грн, в інших районах - від 20600 грн, командира батальйону: від 35500 грн - на першій лінії та від 25000 грн - в інших районах. Командир бригади, який виконує завдання на лінії бойового зіткнення, отримуватиме мінімальне грошове забезпечення у сумі 42000 грн, а в інших районах проведення операції – 31500 грн. «Зазначене підвищення відбувається в плановому порядку в межах виділених у 2019 році в держбюджеті коштів на утримання Збройних сил за напрямом видатків на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям та не потребує додаткового виділення бюджетних коштів або перерозподілу з інших статей видатків», - зазначають на урядовому порталі.

10:51 11.05.2019