Новини Томашпільської селищної ради

Оформлення електронного пенсійного посвідчення

Усі пенсіонери, які отримують пенсійні виплати через АТ «Ощадбанк», мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення. Донедавна пенсійне посвідчення виконувало виключно функцію документу, який засвідчує факт призначення пенсії, тобто підтверджує статус пенсіонера. Запровадження електронного посвідчення значно розширює можливості його користувача. Насамперед, документ поєднує в собі одночасно функції звичного для нас пенсійного посвідчення та банківської платіжної картки, що забезпечує чимало переваг для його власника.

10:25 18.03.2019

Голова Держенергоефективності закликав українські сім’ї вже сьогодні звертатися за «теплими кредитами»

У Прес-центрі Будинку Уряду Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із керівництвом Ощадбанку, Укргазбанку та ПриватБанку оголосили про старт популярної та вигідної Урядової програми «теплих кредитів» у цьому році.

10:20 18.03.2019

Гідрометеорологічні умови на період з 15 по 19 березня

Гідрометеорологічні умови на період з 15 по 19 березня Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим близький норми.  Часом невеликі опади, місцями посилення вітру. 15 березня вдень:      Мінлива хмарність, без істотних опадів.                                            Вітер південний, 5-10 м/с.                                            Температура 6-11° тепла. 16-17 березня:              Мінлива хмарність,16.03 вночі місцями невеликі опади, вдень дощ,  17.03 без істотних опадів.              Вітер  16.03 північно-західний, 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с, 17.03 південно-західний, 5-10 м/с.  Температура вночі від 2° морозу до 3° тепла, вдень 7-12° тепла.

14:18 15.03.2019

Державне агентство з питань електронного урядування розпочинає кампанію «Тримай пораду від сусіда»

Зі стартом тижня «Відкритого Уряду», який відбувається в межах міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», в Україні розпочато інформаційну кампанію «Тримай пораду від сусіда».

13:56 15.03.2019

Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

Якщо станом на березень на рахунках у субсидіантів у надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.

13:54 15.03.2019

75-й березень визволення Томашпільщини від нацистської навали

Мелодії років ІІ світової війни, квіти до підніжжя Меморіалу Слави, спогади… Сьогодні Томашпільщина відзначала 75-річчя визволення її земель від німецьких загарбників. Окрім цікавої концертної програми присутні мали змогу почути слова вітань від керівництва району та голови Томашпільської ОТГ Валерія Немировського. Він зокрема зазначив: «Вікопомну дату відзначаємо ми у ці чудові весняні дні – 75-ту річницю визволення Томашпільщини від нацистських загарбників. Все менше і менше залишається поруч з нами живих свідків тих далеких подій, сповнених горя і страждань, сліз і крові, радості визволення від фашистського рабства і гіркоти втрат найдорожчих людей – чоловіків, синів, братів, що на олтар Перемоги у другій світовій війні поклали найцінніше – своє життя.

13:49 15.03.2019

Інформація для посадовців місцевого самоврядування, депутатів та посадових осіб "юридичних осіб публічного права".

Обов’язково перевірте інформацію, що відображена у Вашій декларації, після її подання та розміщення в Реєстрі. Пам’ятайте, що Закон «Про запобігання корупції» передбачає 7 днів для подання виправленої декларації. Нагадуємо, кампанія з декларування триватиме до 1 квітня 2019 року.

13:12 15.03.2019

Вітання селищного голови з Днем комунальника

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! Від усієї Томашпільської громади щиро вітаю вас з професійним святом. Немає іншої галузі,  яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері. Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя селища без цілодобової роботи цих служб. Працівники комунальних підприємств невтомно піклуються, щоб у домівках була вода,  щоб тішили око прибрані вулиці.

09:16 15.03.2019

Звернення селищного голови з нагоди 75-ї річниці визволення Томашполя та Томашпільського району від німецько-фашистських загарбників

Шановні жителі Томашпільщини! 16 березня – особливий день для нашої громади. 75 років тому наше селище та район було звільнено від німецько-фашистських загарбників. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край від нацистських окупантів. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

09:10 15.03.2019