Новини Томашпільської селищної ради

Автори Вінниччини мають шанс видати твори коштом обласного бюджету

Експертна рада з питань видання творів місцевих авторів при Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації проводить відбір творів, видання яких здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету.

09:38 31.01.2019

Уряд збільшує соціальну допомогу сім'ям, в яких народжуються діти

Таке рішення ухвалено на засіданні Кабміну 30 січня. Муніципальна няня - додатково до щомісячних виплат на дитину. Кожній українській сім’ї, в якій народжуються діти, уряд надає грошову допомогу в розмірі 41280 гривень. Грошові виплати здійснюються одноразово в сумі 10320 гривень, решта коштів виплачується рівними частинами впродовж наступних 36 місяців. Протягом трьох років декретної відпустки держава також щомісяця сплачує за маму єдиний соціальний внесок, що збільшує її страховий стаж.

08:56 31.01.2019

Уряд унеможливив неправомірні нарахування постачальників газу для домогосподарств без лічильників

Кабінет Міністрів України 30 січня 2019 року прийняв Постанову, яка унеможливлює незаконні дії постачальників природного газу виставляти населенню, яке не має лічильників газу, завищені платіжки.

08:53 31.01.2019

З початку січня держава встановила новий вид соціальної допомоги

З 1 січня 2019р. державою встановлено новий вид соціальної допомоги: допомога на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність.

16:47 30.01.2019

Томашпільський районний відділ державної виконавчої служби інформує

21.01.2019 року підписано Меморандум про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Міністерством юстиції України та Меморандум про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України.

09:41 29.01.2019

Стартувала третя хвиля набору депутатів ОТГ на семінари з актуальних питань депутатської діяльності

У рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади», який реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Інститут Політичної Освіти організує низку семінарів для депутатів ОТГ.

09:32 29.01.2019

Боротьба зі сніжною стихією, учнівські олімпіади та конкурси - про це і не тільки йшлося на нараді селищного голови Валерія Немировського

Традиційну понеділкову нараду з керівниками підрозділів селищної ради, очільник Томашпільської ОТГ Валерій Немировський розпочав із вдячності на адресу працівників комунальних служб. Цьогорічна зима проявила свій суворий характер і змусила комунальників добряче попотіти, борючись із сніговими заметами. І як результат – всі автошляхи прогорнуто, центральна площа розчищена, всі схили посипані протиожеледною сумішшю… І техніка, і люди приступають до роботи ще вдосвіта.  За інформацією начальника селищного відділу освіти Ігоря Яроша у всіх навчальних закладах ОТГ дотримано температурного режиму. Десять учнів Томашільської школи-гімназії стали переможцями в 12 учнівських  районних олімпіадах.  А зараз проходить третій етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, на якому діти захищають честь Томашпілля.  Вихованці будинку дитячої творчості минулого тижня  брали участь в конкурсі «Зіркова мрія», а зараз всі старанно готують ще до одного традиційного конкурсу – «Проліски надії». Завтра ж, 29 січня, о 13.30  год. біля пам’ятного знака «Борцям за свободу та незалежність України» відбудуться урочистості з нагоди Дня пам’яті  Героїв Крут.

13:34 28.01.2019

До уваги підприємців-операторів ринку харчових продуктів!

Відповідно до  статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності харчових продуктів» суб’єкти господарювання (юридичні особи, фізичні особи – підприємці, фізичні особи), які провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності.Це стосується: закладів громадського харчування, магазинів, МАФІВ та всіх об’єктів, що здійснюють діяльність пов’язану із переміщенням, зберіганням та реалізацією харчових продуктів.

09:40 25.01.2019

Відбулося засідання опікунської ради

Відбулося засідання опікунської ради, що діє при Томашпільській селищній раді та до якої входять соціальні працівники, педагоги, медики, юристи… Приводом для засідання стало становище дітей у двох неблагополучних сім’ях Ракової та Томашполя, де матері зловживають алкоголем та ведуть аморальний спосіб життя.

09:34 23.01.2019