Тшцянка

Тшцянка (Польща)

Переглянути офіційний сайт гміни

Для туристів гміна Тшцянка – це зелений шматочок Великопольського воєводства!
Гміна розташована в північно-західній частині Великопольського воєводства, на кордоні Валецьких озер і Торунь-Еберсвальдської долини, у Чарнковсько-Тшцянецькому повіті.
Значну частину території ґміни займають ліси (понад 50%). Найкрасивіші краєвиди розташовані в околицях долини Нотець і в лісовому комплексі Пуща-над-Дравою, що внесені до об’єктів Натура 2000. Ландшафт центральної та західної частини ґміни різноманітний численними озерами. Найбільші з них утворені жолобом, що тягнеться приблизно на 10 км від Смолярні до Тшцянки, це озера: Страдунське, Лого, Сарч та Окунь.
Відстані: 170 км до кордону з Німеччиною, 90 км до Познані, 416 км до Варшави, 1256 км до Томашполя.
У серпні 2010 року делегація представників місцевого самоврядування м. Тшацяка відвідала Томашпіль на святкування Дня Незалежності України. Під час перебування було підписано лист про наміри, в якому вказано деталі польсько-української співпраці.

Село Савка, Окницького району Республіка Молдова